0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Republic of Korea
K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Jeju United
۲
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۱
۱
Gangwon FC
Finished
۱۴:۰۰
Japan
J League
Consadole Sapporo
۱
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۸:۳۰
FC Tokyo
۲
۰
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Serie A
EC Bahia
-
-
Cuiaba MT
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cruzeiro MG
-
-
Bragantino Red Bull
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
China
Super League
Shandong Luneng Taishan FC
۱
۱
Qingdao Hainiu
Finished
۱۵:۰۵
Qingdao West Coast FC
-
-
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۰:۰۰
Meizhou Hakka
۲
۱
Nantong Zhiyun
Finished
۱۵:۰۵
Shenzhen Peng FC
۰
۰
Henan FC
Finished
۱۵:۳۰
Shanghai Shenhua
۳
۲
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۳۰
World
Friendly Club Matches
AFC Ajax
۲
۱
Glasgow Rangers FC
inprogress
۱۷:۳۰
Feyenoord Rotterdam
۳
۱
Racing Genk
Finished
۱۴:۳۰
FC Luzern
۰
۰
VfB Stuttgart
Finished
۱۶:۳۰
AS Monaco
۱
۱
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۲:۰۰
Fenerbahce SK
-
-
Racing Club Strasbourg
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
GNK Dinamo Zagreb
-
-
Besiktas JK
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SL Benfica
-
-
Celta de Vigo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
PSV Eindhoven
۱
۱
Club Brugge KV
Finished
۱۴:۳۰
FC Zwolle
۱
۲
AC Horsens
Finished
۱۵:۳۰
Sparta Rotterdam
۱
۱
ADO Den Haag
Finished
۱۵:۳۰
FC Schalke 04
۱
۱
Dynamo Kiev
inprogress
۱۷:۳۰
Brondby I.F.
۰
۰
Royal Antwerp FC
Finished
۱۴:۳۰
AZ Alkmaar
۸
۰
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۵:۳۰
NEC Nijmegen
۱
۱
Standard Liege
inprogress
۱۷:۳۰
1. FC Koln
۳
۱
Kickers Offenbach
Finished
۱۵:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۲
۱
AC Sparta Praha
inprogress
۱۷:۳۰
York City FC
۱
۲
Sheffield United FC
Finished
۱۵:۰۰
Stevenage Borough
۱
۲
Watford FC
inprogress
۱۷:۳۰
Gillingham
۰
۰
Millwall
Finished
۱۵:۳۰
Stabaek
۳
۳
Sogndal IL
Finished
۱۴:۳۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۲
۲
FC Besa Biel/Bienne
Finished
۱۲:۳۰
FSV Hollenbach
۳
۱
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
NK Varazdin
۱
۰
Campionii FC Arges
Finished
۱۲:۰۰
BSC Young Boys Bern
-
-
FC Wil 1900
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Cardiff City FC
۳
۱
KV Kortrijk
Finished
۱۴:۳۰
VfB Stuttgart II
۱
۲
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۵:۳۰
Ammanford AFC
۱
۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
inprogress
۱۷:۰۰
Matador Puchov
۳
۰
FC Zbrojovka Brno
inprogress
۱۷:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۱
۱
Blekitni Stargard
Finished
۱۳:۳۰
FC Graffin Vlasim
۱
۱
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۷:۰۰
SV Lafnitz
۲
۲
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۲:۰۰
FK Austria Wien
۱
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۲:۳۰
Hobro
۱
۱
Aarhus Fremad
Finished
۱۳:۳۰
Aberystwyth Town FC
۰
۱
Llanelli AFC
Finished
۱۵:۰۰
SFC Opava
۱
۱
Trinec
Finished
۱۲:۳۰
Bangor
۱
۴
Linfield FC
Finished
۱۶:۳۰
AFC Hornchurch
۱
۲
Bromley
inprogress
۱۷:۳۰
FC Lugano
-
-
AC Parma
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Panathinaikos
-
-
AEK Larnaca
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Penzugyor
۱
۲
Hatvan
Finished
۱۱:۳۰
RKC Waalwijk
۲
۴
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۱۶:۰۰
Ratinger Spvg
۲
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۶:۳۰
Chesterfield
۰
۰
Nottingham Forest
inprogress
۱۷:۳۰
Giessen Teutonia
۰
۱
SF Siegen 1899
Finished
۱۵:۰۰
BSC Young Boys Bern
۱
۰
FC Aarau
Finished
۱۶:۳۰
FC Nurnberg
۱
۱
TSV 1860 Munchen
inprogress
۱۷:۰۰
MSK Zilina
۰
۱
SK Slavia Prague
inprogress
۱۷:۳۰
Warrington Town
۳
۰
Rochdale
inprogress
۱۷:۳۰
BKV Elore
۲
۰
Kelen SC
Finished
۱۱:۳۰
NK Gorica
۳
۰
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۱:۳۰
Olimpia Elblag
۱
۱
Elana Torun
Finished
۱۳:۳۰
AFC Sudbury
۰
۰
Felixstowe & Walton United FC
Finished
۱۴:۳۰
Charlton Athletic FC
۳
۱
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۴:۳۰
FC Vaduz
۰
۱
FC St. Gallen
Finished
۱۵:۳۰
TSV Hartberg
۱
۱
FC Spartak Trnava
Finished
۱۶:۳۰
Heracles Almelo
۱
۱
FC Verbroedering Dender EH
Finished
۱۵:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۱
۱
SV Werder Bremen II
Finished
۱۴:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۱
۱
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۵:۳۰
Neuchatel Xamax FC
۰
۰
Lausanne-Sports
inprogress
۱۸:۳۰
Servette Geneve FC
-
-
Etoile Carouge FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۶
۰
MSK Fomat Martin
Finished
۱۲:۳۰
Polonia Bytom
۴
۰
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۶:۳۰
Trefelin
۰
۲
Haverfordwest County
inprogress
۱۷:۰۰
Northampton Town
۰
۳
Norwich City FC
inprogress
۱۷:۳۰
SV Meerssen 1918
-
-
MVV Maastricht
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC PAOK Thessaloniki
-
-
SBV Vitesse
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Komarom VSE
۱
۳
KFC Komarno
Finished
۱۱:۳۰
MKS Czarni Polaniec
۲
۳
Star Starachowice
Finished
۱۲:۰۰
Lugano II
۱
۱
FC Collina d'Oro
Finished
۱۲:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۱
۱
Ujpest FC
Finished
۱۲:۳۰
SC Paderborn 07 II
۲
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۳:۳۰
FC Den Bosch
۱
۰
PSV U21
Finished
۱۴:۳۰
BK Frem
۳
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۰۰
TSV Kornburg
۰
۰
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۱۵:۳۰
SC Paderborn 07
۴
۰
Birmingham City FC
inprogress
۱۷:۳۰
SK Rapid Wien
۱
۱
Debreceni VSC
inprogress
۱۸:۰۰
SC Rheindorf Altach
-
-
Grasshopper Club Zurich
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Unicov
۱
۲
Prostejov
Finished
۱۱:۴۵
Termalica BB Nieciecza
۲
۰
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۲:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۵
۳
Legia Warsaw II
Finished
۱۲:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
-
-
SV Ried
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Erzsebeti SMTK
۴
۱
Dorogi FC
Finished
۱۱:۳۰
GKS Wikielec
۳
۰
Stomil Olsztyn
Finished
۱۲:۳۰
SV Wacker Burghausen
۱
۱
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۳:۳۰
SC Amiens
۰
۱
FC Chambly Thelle
Finished
۱۶:۳۰
Accrington Stanley
۱
۴
Wigan Athletic
Finished
۱۶:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۱
۲
Leyton Orient
inprogress
۱۷:۳۰
FK Usti nad Labem
۱
۴
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۲:۰۰
1. FSV Mainz 05 II
۱
۳
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۵:۳۰
MFK Skalica
۰
۲
MFK Karvina
Finished
۱۶:۰۰
Bath City
۰
۰
Bristol Rovers
inprogress
۱۷:۳۰
Boldmere St Michaels
۳
۰
Rushall Olympic
inprogress
۱۷:۳۰
VfB Lubeck
۰
۰
Hamburger SV
inprogress
۱۸:۳۰
EA Guingamp
۰
۱
Le Mans FC
inprogress
۱۸:۳۰
Primorje Ajdovscina
-
-
Budafoki MTE-Ujbuda
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Udinese Calcio
-
-
NK Bilje
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Polonia Bytom
۲
۱
MKS Kluczbork
Finished
۱۲:۳۰
Chrobry Glogow
۲
۰
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۳:۳۰
Bonner SC
۱
۱
MSV Duisburg
Finished
۱۵:۳۰
FSV Zwickau
۱
۶
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۶:۳۰
Sporting Hasselt
۳
۱
Club Brugge II
Finished
۱۶:۳۰
Auchinleck Talbot FC
۲
۰
Tranent Juniors
Finished
۱۶:۳۰
FC Rukh Lviv
۱
۳
NK Osijek
Finished
۱۶:۳۰
Aveley
۰
۰
Billericay Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
SKN St. Polten
۰
۱
Ujpest FC
inprogress
۱۷:۳۰
Harrogate Town
۲
۳
Huddersfield Town
inprogress
۱۷:۳۰
FC Astoria Walldorf
۰
۱
TSG 1899 Hoffenheim
inprogress
۱۸:۳۰
Telstar
-
-
Quick Boys
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۳
۰
FK Inter Bratislava
Finished
۱۲:۰۰
Turkgucu Munchen
۲
۰
SC Imst
Finished
۱۶:۳۰
Oldham Athletic
۱
۰
Stockport
inprogress
۱۷:۳۰
Newcastle Town
۰
۴
Crewe Alexandra
inprogress
۱۷:۳۰
FC Slovacko
۱
۱
FK Viktoria Zizkov
inprogress
۱۸:۳۰
FC Liefering
۰
۰
Lommel United
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
KSZO Ostrowiec
۱
۱
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۲:۳۰
LKS Lodz II
۰
۱
Slask Wroclaw II
Finished
۱۳:۳۰
Bayern Alzenau
۱
۴
FSV Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
Armagh City
۱
۳
Dungannon Swifts
Finished
۱۶:۳۰
Karlsruher SC
۰
۰
HNK Rijeka
inprogress
۱۸:۳۰
Austria Klagenfurt
۰
۱
FC Koper
inprogress
۱۸:۳۰
FC Tatabanya
۱
۱
Tiszakecskei LC
Finished
۱۴:۳۰
Helsingborgs IF
۲
۰
Koge
Finished
۱۵:۳۰
1.FC Dynamo Dresden
۲
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۶:۳۰
Cleethorpes Town
۰
۲
Grimsby Town
Finished
۱۶:۳۰
FC St. Pauli
۱
۱
Bremer SV
inprogress
۱۷:۰۰
FC Eindhoven
۰
۰
Al-Rayyan
inprogress
۱۷:۳۰
Brackley Town FC
۰
۱
Shrewsbury Town
inprogress
۱۷:۳۰
FC Einheit Rudolstadt
۰
۳
FC Carl Zeiss Jena
inprogress
۱۸:۰۰
MTK Budapest
-
-
Budapest Honved FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
PFC Levski Sofia
-
-
Maccabi Netanya
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Radomlje
۳
۳
Aluminij
Finished
۱۱:۳۰
GKS Belchatow
۲
۳
Skra Czestochowa
Finished
۱۱:۳۰
Gyirmot
۰
۱
Bicskei TC
Finished
۱۲:۳۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۳
۰
FA 2000
Finished
۱۳:۳۰
IK Oddevold
۴
۱
Orgryte IS
Finished
۱۵:۳۰
RAAL La Louviere
۳
۲
Boulogne
Finished
۱۶:۰۰
FC Groningen
۱
۰
FC Rot-Weiss Erfurt
inprogress
۱۶:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۴
۱
Sparta Prague B
Finished
۱۶:۳۰
Chichester City FC
۰
۱
Worthing FC
inprogress
۱۷:۳۰
Haringey Borough
۱
۱
Cheshunt FC
inprogress
۱۷:۳۰
KKS Lech Poznan
۰
۰
FK Teplice
inprogress
۱۷:۳۰
Arka Gdynia
۰
۱
Olimpia Grudziadz
inprogress
۱۸:۳۰
Jaibos Tampico Madero
-
-
Alebrijes Oaxaca
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SK Kladno
۲
۰
SK Benatky nad Jizerou
Finished
۱۱:۳۰
FC Utrecht Reserves
۳
۳
FC Oss / Top Oss
Finished
۱۲:۳۰
FC Dordrecht
۴
۲
Willem II Tilburg
Finished
۱۶:۰۰
Mossley
۰
۱
Halifax Town
Finished
۱۶:۳۰
Buckley Town
۱
۱
Newtown AFC
Finished
۱۷:۰۰
MKS Cracovia Krakow
۰
۱
SK Sigma Olomouc
inprogress
۱۷:۰۰
Workington AFC
۰
۰
Carlisle United
inprogress
۱۷:۳۰
Tonbridge Angels FC
۱
۱
Chatham Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۰
۰
SV Grodig
inprogress
۱۷:۳۰
Leek Town
۰
۰
Buxton
inprogress
۱۷:۳۰
FC Banik Ostrava
۲
۱
FC Dukla Banska Bystrica
inprogress
۱۷:۳۰
Eastbourne Borough FC
۱
۱
Hashtag United FC
inprogress
۱۷:۳۰
Farnborough FC
۲
۱
Sutton United FC
inprogress
۱۷:۳۰
Maldon & Tiptree
۰
۲
Colchester United
inprogress
۱۷:۳۰
FC United of Manchester
۰
۲
Barrow FC
inprogress
۱۷:۳۰
Ware FC
۲
۲
Royston Town
inprogress
۱۷:۳۰
SV Darmstadt 98
۳
۱
FC Swift Hesperange
inprogress
۱۷:۳۰
Pogon Szczecin
۳
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
inprogress
۱۷:۳۰
Mickleover Sports
۱
۱
Belper Town
inprogress
۱۷:۳۰
SV Kapfenberg
۰
۰
Grazer AK 1902
inprogress
۱۸:۳۰
Dunkerque
۰
۰
Feignies Aulnoye
inprogress
۱۸:۳۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
-
-
Beroe Stara Zagora
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kryvbas Krivyi
-
-
Sabah FK
inprogress
۲۰:۰۰
KS Gornik Zabrze
۱
۰
FC Kosice
Finished
۱۲:۳۰
Ashford Town (Middx) LFC
۳
۲
Hampton & Richmond Borough
inprogress
۱۷:۳۰
MSK Tesla Stropkov
۰
۳
FK Humenne
Finished
۱۰:۳۰
CS Dacia Mioveni
۰
۰
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۱:۰۰
UFC SV Hallwang
۰
۰
Hallein
Cancelled
۱۲:۰۰
FC Pisek
۰
۳
FK Pribram
Finished
۱۲:۰۰
FK Teplice B
۱
۱
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۰۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۲
۱
FC Slovan Rosice
Finished
۱۲:۳۰
NK Nafta Lendava
۳
۳
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۲:۳۰
FK Hodonín
۱
۳
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۲:۳۰
SK Sturm Graz
۳
۱
FC Midtjylland
Finished
۱۳:۰۰
Jadran Dekani
۰
۱
MOL Fehervar FC
Finished
۱۳:۰۰
Rekord Bielsko-Biala
۲
۰
TS Wisla Krakow
Finished
۱۳:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
-
-
SV Werder Bremen
Cancelled
۱۴:۳۰
AaB Aalborg
۱
۴
Viborg FF
Finished
۱۵:۰۰
BW Hohen Neuendorf
۰
۱
Lichtenberg 47
Finished
۱۵:۰۰
TSV Schwaben Augsburg
۰
۳
FC Augsburg
Finished
۱۵:۳۰
Winterton Rangers
۰
۱
Scunthorpe United
Finished
۱۵:۳۰
Sportfreunde Baumberg
۲
۰
SG Unterrath
Finished
۱۵:۳۰
FC Hansa Rostock
۱
۳
Randers FC
Finished
۱۶:۰۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۱
۴
SV Babelsberg 03
Finished
۱۶:۳۰
Basingstoke Town LFC
۲
۱
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۶:۳۰
Macclesfield FC
۰
۰
Blackburn Rovers U21
inprogress
۱۷:۳۰
Witton Albion
۱
۲
Radcliffe Borough
inprogress
۱۷:۳۰
FK Kaluga
۱
۲
FK Dinamo Bryansk
inprogress
۱۷:۳۰
Macva Sabac
۰
۰
Radnicki Sremska Mitrovica
inprogress
۱۸:۰۰
FK Lokomotiv Moscow
۰
۰
FK Rubin Kazan
inprogress
۱۸:۰۰
Vyskov
۰
۰
Povazska Bystrica
inprogress
۱۸:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۱
۰
Bron Radom
inprogress
۱۸:۳۰
NK Emmi Bistrica
۰
۱
Campionii FC Arges
inprogress
۱۸:۳۰
AC Dukla Praha
-
-
Slavia Prague B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Stadlau
-
-
Wiener Viktoria
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
OFK Belgrade
-
-
OFK Vrsac
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
NK Olimpija Ljubljana
-
-
FC CSKA 1948
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Serie B
Botafogo SP
۰
۱
Amazonas FC
Finished
۰۳:۳۰
Paysandu
۲
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۴:۰۰
Sport Club do Recife
-
-
America Mineiro MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Novorizontino SP
-
-
Guarani FC De Campinas
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
AA Ponte Preta
۴
۲
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
Norway
Eliteserien
Sandefjord
۰
۰
FK Bodo Glimt
inprogress
۱۸:۳۰
Fredrikstad FK
۰
۰
Molde FK
inprogress
۱۸:۳۰
Lillestrom SK
۲
۰
Stromsgodset IF
inprogress
۱۸:۳۰
Viking Stavanger
۰
۰
Kristiansund BK
inprogress
۱۸:۳۰
Tromso IL
-
-
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
SK Brann Bergen
-
-
FK Haugesund
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Odds Ballklubb
۰
۰
Ham-Kam
inprogress
۱۸:۳۰
Russia
Super Cup
FK Zenit St. Petersburg
-
-
FK Krasnodar
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Japan
J3 League
Omiya Ardija
۱
۰
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
FC Gifu
۱
۱
Nara Club
Finished
۱۳:۳۰
SC Sagamihara
۱
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۱۲:۳۰
Kataller Toyama
۳
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۱۲:۳۰
Yokohama S.C.C
۲
۱
Fukushima United FC
Finished
۱۲:۳۰
Nagano Parceiro
۰
۰
Grulla Morioka
Finished
۱۲:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Gainare Tottori
Finished
۱۲:۳۰
Uruguay
Primera Division
Deportivo Maldonado
۱
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Rampla Juniors
-
-
Liverpool FC Montevideo
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Danubio
-
-
Club Nacional de Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Independiente Petrolero
۰
۰
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۱:۳۰
Always Ready
۱
۱
Real Tomayapo
Finished
۰۳:۳۰
San Antonio Bulo Bulo
-
-
Oriente Petrolero
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Mexico
LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۱
۱
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۶:۳۵
Mazatlan FC
۲
۲
San Luis
Finished
۰۶:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۴
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۶:۳۰
Club America
۳
۱
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۰
Egypt
Premier League
National Bank
-
-
Smouha
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Chile
Copa Chile
Cobreloa Calama
۰
۲
Deportes Iquique
Finished
۰۳:۳۰
Union Espanola
-
-
Magallanes
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
United States
USL Championship
Hartford Athletic
۲
۲
Charleston Battery
Finished
۰۳:۰۰
El Paso Locomotive FC
۰
۲
Las Vegas Lights
Finished
۰۴:۳۰
Detroit City FC
-
-
Memphis 901 FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Serie D
Serra FC ES
۱
۲
Nova Iguacu FC
Finished
۰۲:۳۰
Santa Cruz de Natal
-
-
Iguatu CE
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Atletico Cearense
-
-
America RN (Rio Grande do Norte)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Inter de Limeira
-
-
Costa Rica EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
River AC
-
-
Maranhao MA
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Portuguesa RJ
-
-
Real Noroeste Capixaba FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Patrocinense
-
-
Santo Andre
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sergipe SE
-
-
EC Jacuipense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Romania
Liga I
FCSB
-
-
Universitatea Cluj
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC UTA Arad
-
-
Rapid Bucuresti
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Sepsi Sfantu Gheorghe
۱
۰
Politehnica Iasi
inprogress
۱۷:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Fremantle City FC
۲
۲
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth RedStar FC
۳
۲
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۰
۵
Perth
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۲
۰
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۲
۰
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Kingsway Olympic
Finished
۱۰:۳۰
Japan
J2 League
Fujieda MYFC
۰
۱
Ehime FC
Finished
۱۳:۳۰
Kagoshima United
۱
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Lambton Jaffas FC
۲
۱
Charlestown Azzurri
Finished
۰۸:۰۰
Lake Macquarie City FC
۲
۷
Cooks Hill United
Finished
۰۹:۳۰
Maitland
۱
۴
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۰۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۴
Edgeworth Eagles
Finished
۰۸:۰۰
Canada
Premier League
Vancouver Langley FC
۰
۳
Atletico Ottawa
Finished
۰۵:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Mjallby AIF
۲
۱
Malmo FF
Finished
۱۶:۳۰
IK Sirius FK
-
-
GAIS
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
United States
USL League Two
Ann Arbor
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۲:۳۰
Wake FC
۱
۱
West Virginia United
Finished
۰۲:۳۰
BALLARD FC
۱
۰
United Pdx
Finished
۰۵:۳۰
West Seattle Junction
۲
۲
Midlakes United
Finished
۰۵:۳۰
Lane United FC
۳
۲
FC Olympia
Finished
۰۵:۳۰
Minneapolis City SC ESL2
۲
۱
Thunder Bay Chill
Finished
۰۳:۳۰
Brave SC
۳
۱
Inter Gainesville
Finished
۰۲:۳۰
A.C. Connecticut
-
-
Pathfinder FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Union Macomb
۱
۱
Oakland FC
Finished
۰۱:۳۰
Arizona Arsenal SC
۳
۳
Coachella FC
Finished
۰۴:۳۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Metro Stars Reserves
۲
۲
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۰
۳
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Adelaide City Reserves
۴
۰
Modbury Jets Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۰
۴
Campbelltown Reserves
Finished
۰۸:۴۵
White City Reserves
۲
۱
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Australia
NPL New South Wales
Apia Leichhardt Tigers
۱
۱
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۱:۰۰
Sydney Olympic FC
۱
۲
Central Coast Mariners Youth
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC
۰
۲
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۱:۳۰
Marconi Stallions
۲
۱
St George City FA
Finished
۱۲:۳۰
St. George Saints
۰
۲
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Capital Territory NPL 2
Brindabella Blues FC
۱
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC
۳
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۷:۴۵
West Canberra Wanderers FC
۱
۶
Belconnen United
Finished
۰۶:۳۰
Canberra White Eagles FC
۰
۰
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Western Australia U20
Fremantle City FC U20
۱
۲
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Armadale U20
۲
۳
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۲
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۱
۵
Perth U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth RedStar U20
۱
۲
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
New Zealand
Northern Premier League
Birkenhead United
۱
۲
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Auckland United FC
۰
۲
Western Springs AFC
Finished
۰۶:۳۰
Tauranga City United
۱
۲
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
Auckland City
۱
۰
East Coast Bays
Finished
۰۶:۳۰
Hamilton Wanderers AFC
۳
۳
Manurewa AFC
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۱
۲
West Coast Rangers
Finished
۰۶:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Paraguay (W)
۱
۴
Chile (W)
Finished
۰۱:۳۰
USA (W)
-
-
Mexico (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Japan (W)
۴
۰
Ghana (W)
Finished
۰۹:۵۰
New Zealand (W)
۰
۰
Zambia (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Argentina (W)
۰
۰
Uruguay (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Cheongju City FC
۲
۱
Ansan Greeners
Finished
۱۴:۰۰
Cheonan City
۱
۲
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۰۰
Jeonnam Dragons
۳
۲
Chungnam Asan
Finished
۱۳:۳۰
China
League 2
Rizhao Yuqi
۱
۰
Hubei Istar F.C.
Finished
۱۵:۰۰
Hunan Xiangtao
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۳:۰۰
Beijing Institute of Technology FC
۱
۲
Taian Tiankuang
Finished
۱۱:۳۰
Guangdong GZ-Power
۲
۱
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۲:۳۰
Shaanxi Union FC
۱
۲
Langfang City of Glory
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Victoria
Green Gully Cavaliers SC
۰
۱
South Melbourne FC
Finished
۰۶:۳۰
Manningham United Blues
۳
۳
Moreland City FC
Finished
۰۸:۳۰
Avondale FC
۳
۳
Oakleigh Cannons
Finished
۰۸:۳۰
Dandenong Thunder SC
۳
۱
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۲:۳۰
China
Jia League
Nanjing Fengfan
۰
۲
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۵:۰۰
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۱:۳۰
Dalian Young Boy FC
۲
۰
Suzhou Dongwu
Finished
۱۴:۳۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
۳
۱
Jiangxi Lushan F.C.
Finished
۱۵:۰۰
Iraq
Iraqi Premier League
Karbala FC
۰
۰
Al Qasim SC
inprogress
۱۷:۳۰
Naft Al-Basra SC
۲
۰
Al Kahraba Club
inprogress
۱۷:۳۰
Amanat Baghdad SC
۰
۱
Al Naft
inprogress
۱۷:۳۰
Peru
Liga 1 - Clasura
Deportivo Garcilaso
۱
۰
Utc de Cajamarca
Finished
۰۳:۳۰
Comerciantes Unidos
-
-
Cienciano Cusco
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Mexico
U23 League
Club Tijuana U23
۱
۰
Chivas Guadalajara U23
Finished
۰۳:۱۵
Toluca U23
۰
۰
Juarez FC U23
inprogress
۱۸:۳۰
Club Necaxa U23
۰
۰
Puebla U23
inprogress
۱۸:۳۰
Monterrey U23
۱
۰
Cruz Azul U23
inprogress
۱۸:۳۰
Club Leon U23
۰
۰
Pachuca U23
inprogress
۱۸:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
۲
۰
JK Nomme United
Finished
۱۵:۰۰
JK Trans Narva
۲
۱
JK Nomme Kalju
inprogress
۱۷:۳۰
Australia
NPL Tasmania
Launceston City
۴
۲
South Hobart
Finished
۱۰:۱۵
Launceston United
۰
۶
Kingborough Lions
Finished
۱۰:۰۰
Glenorchy Knights
۴
۰
Devonport City
Finished
۱۰:۰۰
Clarence Zebras
۱
۲
Riverside Olympic
Finished
۰۸:۰۰
Malaysia
Super League
Pahang
۰
۲
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Sabah FC
۱
۳
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۵:۴۵
Perak
۰
۲
Penang FC
Finished
۱۶:۳۰
Singapore
Premier League
Balestier Khalsa FC
۲
۴
Lion City Sailors FC
Finished
۱۳:۳۰
Tampines Rovers FC
۳
۰
Brunei Dpmm FC
Finished
۱۳:۳۰
Dominica
Premier League
Promex Harlem United SC
۳
۱
Mahaut Soca Strikers
Finished
۰۲:۰۰
Australia
NPL Queensland
Redlands United
۰
۰
Gold Coast United
Finished
۱۱:۳۰
Queensland Lions SC
۱
۲
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۲:۳۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۱
۰
Brisbane City
Finished
۱۱:۴۵
Rochedale Rovers
۰
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۱:۴۵
Republic of Korea
K3 League
Gangneung City
۲
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۳:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۲
Changwon City
Finished
۱۳:۳۰
Gimhae City
۵
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Estonia
Esiliiga
Harju Jalgpallikool
۳
۳
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۵:۳۰
Viimsi JK
۲
۴
Tartu JK Welco
Finished
۱۳:۰۰
Paide Linnameeskond II
۳
۱
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۵:۳۰
Tabasalu Charma
۲
۲
FC Elva
Finished
۱۵:۳۰
FC Flora Tallinn II
۰
۴
FC Tallinn
Finished
۱۵:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women
Adelaide Comets (W)
۱
۶
West Adelaide (W)
Finished
۱۱:۰۰
Australia
NPL ACT
Monaro Panthers FC
۰
۰
Yoogali SC
Finished
۱۱:۱۵
Canberra Olympic
۰
۳
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Plaza Colonia
-
-
Juventud Piedras
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uruguay Montevideo
۰
۰
Sud America
Finished
۱۶:۳۰
Club Oriental
-
-
Cerrito CS
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۱
۲
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Calder Utd SC (W)
۲
۱
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bentleigh Greens SC (W)
۱
۷
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۳
Alamein FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Emerging Jets (W)
۱
۳
Bulleen Lions (W)
inprogress
۰۸:۳۰
Australia
NPL South Australia
North Eastern Metro Stars
۰
۰
Para Hills Knights
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Comets
۳
۳
Campbelltown City
Finished
۱۳:۱۵
Adelaide City
۰
۲
Modbury Jets
Finished
۱۱:۰۰
White City Beograd
۳
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Olympic
۴
۱
Croydon Kings
Finished
۱۲:۰۰
South Adelaide
۲
۴
Adelaide United U23
Finished
۰۹:۰۰
South Adelaide
۲
۴
Adelaide United FC
Finished
۰۹:۰۰
Estonia
Esiliiga B
Tallinna JK Legion
۲
۱
JK Tulevik Viljandi
Finished
۱۵:۳۰
FC Kuressaare II
۳
۲
Johvi FC Phoenix
Finished
۱۵:۳۰
Japan
Japan Football League
Veertien Mie
۰
۱
Kochi United SC
Finished
۱۲:۳۰
Tochigi City
۱
۰
Reilac Shiga
Finished
۱۲:۳۰
Okinawa SV
۳
۱
Criacao Shinjuku
Finished
۰۹:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Fulham United Reserves
۲
۲
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Western Strikers Reserves
۱
۲
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۴
۷
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۱۵
West Adelaide Reserves
۵
۱
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۶:۳۰
West Torrens Birkalla Reserves
۳
۰
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Salisbury Utd Reserves
۱
۴
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
New Zealand
Southern Premier League
Cashmere Technical
۰
۲
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۱۵
Ferrymead Bays
۳
۲
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
Nomads United
۲
۰
FC Twenty 11
Finished
۰۶:۱۵
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Conaree United
۱
۱
Garden Hotspurs FC
Finished
۰۳:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Mjoendalen 2
۳
۰
Oppsal
Finished
۱۵:۳۰
Sarpsborg 08 2
۱
۱
Ullern
Finished
۱۵:۳۰
Flint
۲
۳
Nordstrand
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Rochedale Rovers U23
۲
۱
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۳۰
WDSC Wolves U23
۰
۲
Brisbane City U23
Finished
۰۹:۳۰
Queensland Lions U23
۰
۳
Moreton City Excelsior U23
Finished
۱۰:۱۵
Lithuania
II Lyga
FK Sveikata Kybartai
۱
۲
Dainava II
Finished
۱۳:۳۰
FK Silute
-
-
FK Neptunas Klaipeda II
Finished
۱۲:۳۰
Lietava Jonava
۱
۴
FK Sirvena
Finished
۱۳:۳۰
Suduva Marijampole II
۵
۰
FC Dziugas B
Finished
۱۴:۳۰
Suduva Marijampole II
۵
۰
FK Dziugas Telsiai II
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Rockingham City
۲
۳
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Kingsley Westside FC
۳
۳
Joondalup United
Finished
۱۳:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۲
۰
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۳
۱
Mandurah City
Finished
۱۰:۳۰
Gwelup Croatia SC
۰
۴
Sorrento SC
Finished
۱۰:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FC Shakhter Karagandy
۰
۰
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۰
۱
Elimai FC
inprogress
۱۸:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Atlantico Puerto Plata FC
۰
۱
Universidad O&M FC
Interrupted
۲۳:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Temperley
-
-
CA Defensores de Belgrano
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Chacarita Juniors
-
-
Quilmes Atletico Club
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
Gimnasia Mendoza
-
-
Atletico de Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deportivo Moron
۰
۰
CA Chaco For Ever
inprogress
۱۸:۳۵
Brown de Adrogue
-
-
Almagro
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Estudiantes Caseros
-
-
Talleres Remedios Escalada
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA All Boys
-
-
Club Atletico Alvarado
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Carioca U20
Fluminense RJ U20
۳
۱
Atletica Portuguesa RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Flamengo RJ U20
۳
۲
Botafogo RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Vasco da Gama U20
۱
۱
Bangu U20
Finished
۱۶:۳۰
Nova Iguacu U20
۴
۱
Boavista RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Volta Redonda U20
-
-
Madureira RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Australia
Capital Territory U23
Monaro Panthers U23
۰
۱
Yoogali SC U23
Finished
۰۹:۰۰
Canberra Olympic U23
۰
۴
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
Australia
NSW Premier League 2
SD Raiders FC
۵
۰
Blacktown Spartans
Finished
۱۲:۳۰
Sydney University SFC
۱
۲
Parramatta FC
Finished
۱۰:۳۰
Central Coast United
۶
۰
Camden Tigers SC
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers FC
۳
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Hawkesbury City SC
۱
۳
Western Rage FC
Finished
۱۱:۰۰
Hurstville ZFC
۳
۱
Prospect United FC
Finished
۱۲:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۰
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۱
۴
Fraser Park
Finished
۱۱:۰۰
Bulls FC Academy
۲
۱
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۲:۳۰
Northern Tigers
۴
۲
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۰۰
Hakoah Sydney City East
۴
۰
Nepean FC
Finished
۱۰:۰۰
South Coast Flame FC
۰
۵
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۲
۴
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
Rydalmere Lions
۱
۱
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۳۰
Inner West Hawks
۱
۳
Bankstown United FC
Finished
۱۲:۳۰
Argentina
U20 Championship
Racing Club U20
۱
۱
Godoy Cruz U20
Finished
۱۵:۳۰
Central Cordoba SE U20
۴
۳
San Lorenzo U20
Finished
۱۵:۳۰
Defensa y Justicia U20
۲
۲
CA Platense U20
Finished
۱۵:۳۰
Boca Juniors U20
۱
۱
River Plate U20
Finished
۱۵:۳۰
Banfield U20
۰
۱
Gimnasia LP U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Huracan U20
۰
۱
Independiente Rivadavia U20
Finished
۱۵:۳۰
Estudiantes LP U20
۳
۰
Belgrano U20
Finished
۱۵:۳۰
Rosario Central U20
۰
۱
Lanus U20
Finished
۱۵:۳۰
Argentinos Jrs U20
۵
۰
Atletico Tucuman U20
Finished
۱۵:۳۰
Instituto AC Cordoba U20
۱
۰
Newell's Old Boys U20
Finished
۱۵:۳۰
Sarmiento U20
۳
۰
Deportivo Riestra U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
۱
۳
CA Independiente U20
Finished
۱۵:۳۰
Union de Santa Fe U20
۱
۴
Velez Sarsfield U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba U20
۲
۰
Barracas Central U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
-
-
CA Independiente Avellaneda U20
Finished
۱۵:۳۰
Banfield U20
۰
۱
Gimnasia y Esgrima La Plata U20
Finished
۱۵:۳۰
Scotland
League Cup
Falkirk FC
۰
۰
Dundee United FC
inprogress
۱۷:۳۰
Queen of the South
-
-
Aberdeen FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Forfar Athletic
۰
۱
FC Livingston
inprogress
۱۷:۳۰
Dumbarton
۱
۱
East Kilbride
inprogress
۱۷:۳۰
Annan Athletic
۱
۰
Inverness Caledonian Thistle
inprogress
۱۷:۳۰
Brechin City
۰
۱
St. Johnstone
inprogress
۱۷:۳۰
Stenhousemuir
۲
۰
Buckie Thistle
inprogress
۱۷:۳۰
Partick Thistle
۲
۱
Montrose
inprogress
۱۷:۳۰
Spartans FC
۰
۱
Dunfermline
inprogress
۱۷:۳۰
Peterhead
۰
۲
Queen's Park
inprogress
۱۷:۳۰
East Fife
۳
۰
Greenock Morton
inprogress
۱۷:۳۰
Stirling Albion
۰
۲
Raith Rovers
inprogress
۱۷:۳۰
Stranraer
۰
۲
Ross County
inprogress
۱۷:۳۰
Elgin City
۰
۵
Hibernian FC
inprogress
۱۷:۳۰
Motherwell
۳
۰
FC Edinburgh
inprogress
۱۷:۳۰
Bonnyrigg Rose
۰
۵
Dundee FC
inprogress
۱۷:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Waterside Karori
۲
۴
Western Suburbs
Finished
۰۴:۰۰
Petone
۰
۹
Miramar Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Wellington Olympic
۸
۰
Stop Out Sports Club
Finished
۰۷:۱۵
Australia
Queensland Premier League 3
Western Spirit
۲
۱
North Pine
Finished
۱۰:۴۵
North Brisbane
۳
۲
Springfield United
Finished
۱۱:۳۰
Acacia Ridge
۰
۴
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
Vietnam
Women National Championship
Ha Noi (W)
۰
۰
Phong Phu Ha Nam (W)
Finished
۱۳:۰۰
Than Khoang San Viet Nam (W)
۲
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۳:۰۰
Bolivia
Copa Simon Bolivar
CD Torre Fuerte
۰
۳
Ciudad Nueva Santa Cruz
inprogress
۱۷:۳۰
Universitario de Sucre
۰
۰
CD Aleman
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
SexyPoxyt
۲
۳
Inter Turku II
Finished
۱۶:۳۰
HJS Akatemia
۲
۰
Tampere United
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Caroline Springs George Cross
۱
۰
Preston Lions
Finished
۱۱:۰۰
Melbourne City 2
۳
۱
Northcote City
Finished
۰۸:۳۰
Eastern Lions
۰
۲
Kingston City
Finished
۰۸:۳۰
North Geelong Warriors
۲
۳
Bentleigh Greens SC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Victoria Premier League 2
FC Melbourne Serbia
۴
۰
Box Hill United
Finished
۱۱:۴۵
Nunawading City
۳
۴
Essendon Royals
Finished
۱۱:۰۰
Boroondara Carey Eagles
۶
۲
Beaumaris
Finished
۰۸:۳۰
Doveton
۰
۰
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Eastern Suburbs (W)
۳
۰
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۰۰
Peninsula Power (W)
۱
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۱:۳۰
Robina City FC (W)
۲
۲
SWQ Thunder (W)
Finished
۰۸:۱۵
Republic of Korea
K-4 League
Pyeongchang United
۲
۰
Dangjin Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
Namyangju Citizen
۱
۱
Seoul United FC
Finished
۱۳:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۳
۰
Geoje Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Avondale U23
۱
۲
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۵:۳۰
Green Gully U23
۴
۳
South Melbourne U23
Finished
۰۹:۰۰
Dandenong Thunder U23
۵
۱
Port Melbourne U23
Finished
۱۰:۰۰
Manningham Utd Blues U23
۴
۳
Moreland City U23
Finished
۰۶:۱۵
Australia
Queensland Premier League U23
Capalaba U23
۳
۳
Broadbeach United U23
Finished
۰۹:۳۰
Brisbane Strikers U23
۵
۱
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۱۵
Ipswich FC U23
۳
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۰۹:۱۵
Australia
Queensland Premier League 2
Souths United
۲
۱
Pine Hills
Finished
۱۱:۳۰
Holland Park Hawks
۲
۲
North Star
Finished
۱۲:۳۰
Magic United TFA
۴
۱
Samford Rangers FC
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Ipswich FC
۱
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۱:۳۰
Capalaba
۱
۴
Broadbeach United
Finished
۱۱:۴۵
Brisbane Strikers
۱
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۳۰
Malawi
Super League
Creck SC
۱
۰
Bangwe All Star
Finished
۱۶:۰۰
Mighty Wanderers
۱
۲
Moyale Barracks
Finished
۱۶:۰۰
Karonga United
۳
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
Mighty Tigers
۲
۳
MAFCO
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Serie C
Botafogo PB
-
-
AD Confianca SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Athletic Club MG
-
-
Londrina EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Japan
Regional League
Tokyo International Unversity FC
۳
۲
Toho Titanium
Finished
۰۵:۳۰
Vertfee Yaita
۱
۲
Vonds Ichihara
Finished
۱۱:۳۰
Cento Cuore Harima
۱
۱
Porvenir Asuka
Finished
۱۳:۰۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Lambton Jaffas FC Reserves
۱
۵
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۷:۳۰
Maitland FC Reserves
۳
۶
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Adamstown Rosebud Reserves
۱
۳
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۱۰:۰۰
Australia
South Australia State League 1
Salisbury United
۳
۱
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
West Adelaide
۲
۱
Sturt Lions
Finished
۰۹:۰۰
Western Strikers SC
۲
۳
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۳
۰
Adelaide Victory
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Vipers
۱
۶
Playford Patriots
Finished
۰۹:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
America MG U20
۲
۳
Cruzeiro EC U20
Finished
۱۶:۳۰
Contagem U20
۴
۱
Ipatinga FC U20
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Copa Paulista
EC Sao Bernardo
۰
۱
Oeste Itapolis
Finished
۱۶:۳۰
Uniao Sao Joao
-
-
Rio Claro SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Capivariano SP
-
-
Red Bull Bragantino II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Comercial SP
-
-
Monte Azul SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uniao Suzano Ac Sp
-
-
Juventus SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Primavera SP
-
-
EC Sao Bento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AD São Caetano do Sul
-
-
Portuguesa Desportos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
GD Saocarlense
-
-
EC XV de Novembro (Piracicaba)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gremio Prudente
-
-
Atletico Votuporanguense SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Deportivo Recoleta
۰
۰
Club Sportivo Carapegua
inprogress
۱۷:۳۰
Encarnacion FC
۵
۱
Atletico Colegiales
Finished
۰۳:۰۰
Guairena FC
۲
۱
Independiente FBC
inprogress
۱۷:۳۰
Norway
2. Division Avd. 1
Notodden FK
۰
۱
FK Arendal
Finished
۱۶:۳۰
Lysekloster
۱
۰
Oern-Horten
Finished
۱۶:۳۰
Kvik Halden FK
۲
۰
Flekkeroy IL
inprogress
۱۷:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
۱
۰
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Western Australia State League 1 Reserves
Gwelup Croatia SC Reserves
۱
۲
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۱
۲
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۴
۲
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco Reserves
۴
۲
Mandurah City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۴
۱
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Kingsley Westside Reserves
۳
۰
Joondalup United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Langwarrin U23
۲
۳
Bulleen Lions U23
Finished
۰۶:۰۰
Eastern Lions U23
۳
۱
Kingston City U23
Finished
۰۶:۰۰
Caroline Springs George Cross U23
۰
۴
Preston Lions U23
Finished
۰۸:۴۵
North Geelong U23
۰
۰
Bentleigh Greens U23
Finished
۰۶:۱۵
Australia
Tasmania National Premier League U21
Clarence Zebras U21
۵
۱
Riverside Olympic U21
Finished
۰۵:۴۵
Launceston City U21
۴
۲
South Hobart U21
Finished
۰۸:۰۰
Glenorchy Knights U21
۰
۱۲
Devonport City U21
Finished
۰۷:۴۵
Malaysia
Liga A1
Machan FC
۲
۰
Kuala Lumpur Rovers
Finished
۱۱:۴۵
Imigresen FC
۳
۱
Putrajaya Athletic FC
Finished
۱۲:۱۵
Melaka United
-
-
Harini KS FC
Finished
۱۶:۱۵
Australia
Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۲
۲
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۵:۳۰
Glenorchy Knights (W)
۰
۶
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
Taroona (W)
۳
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۸:۰۰
Australia
NPL New South Wales U20
Northern Tigers U20
۲
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۰۰
St George Saints U20
۱
۱
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۱
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۰
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۲:۳۰
Rydalmere Lions U20
۲
۲
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۲
۰
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۳:۰۰
SD Raiders U20
۵
۰
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۹
۱
Nepean FC U20
Finished
۱۲:۰۰
Marconi Stallions U20
۲
۰
St George City FA U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Cancelled
۱۰:۳۰
Myanmar
National League
Ispe FC
۵
۱
Rakhine United
Finished
۱۳:۰۰
Yangon United
۵
۰
Myawady
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Mindil Aces
۴
۳
Casuarina FC
Finished
۱۴:۰۰
Darwin Olympic
۶
۱
Port Darwin FC
Finished
۱۰:۰۰
Macao
Elite League
CDF Benfica
۳
۰
Cheng Fung
Finished
۱۴:۳۰
Chao Pak Kei (CPK)
۴
۲
Hang Sai
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
U19 League
HK/Ymir U19
۳
۳
Breidablik/Augn/Smari U19
Finished
۱۵:۳۰
Vikingur Reykjavik U19
۰
۰
KA/Dalvik/Reynir U19
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
Victoria State League 1
Brandon Park
۱
۲
Eltham Redbacks
Finished
۰۸:۳۰
Malvern City
۲
۰
Old Scotch
Finished
۰۸:۳۰
Iceland
1. Deild
Dalvik/Reynir
۰
۰
UMF Njardvik
inprogress
۱۷:۳۰
Australia
Tasmania Championship
Taroona
۹
۱
Glenorchy Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Ireland
U20 League
Cork City U20
۳
۱
Shamrock Rovers U20
Finished
۱۶:۳۰
Derry City U20
۳
۰
Finn Harps U20
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Floro SK
۵
۱
Loddefjord
Finished
۱۶:۳۰
Uruguay
Segunda B Nacional
CA Basanez
۰
۳
Villa Teresa
Finished
۱۶:۳۰
Salus
۱
۲
Villa Espanola
inprogress
۱۷:۳۰
CA Bella Vista
۱
۱
Central Espanol FC
inprogress
۱۷:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
NJS
۰
۱
GrIFK Grankulla
inprogress
۱۷:۳۰
Myllykosken Pallo -47
۲
۱
Atlantis H II
Finished
۱۶:۳۰
Lahden Reipas
۰
۰
Pepo Lappeenranta
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
Kolmonen
Saaripotku
۴
۲
KPV Akatemia
Finished
۱۴:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
Kuopion Elo 1919
۰
۲
TP 47 Tornio
Finished
۱۶:۳۰
GBK Kokkola
۳
۲
Narpes Kraft
Finished
۱۶:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide Comets Reserves (W)
۷
۰
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۰۸:۳۰
Finland
Ykkosliiga
FC TPS Turku
۲
۳
SalPa Salo
Finished
۱۶:۳۰
SJK Akatemia
۳
۰
PK-35 Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Ykkonen
PK Keski-Uusimaa
۴
۵
KPV Kokkola
Finished
۱۶:۳۰
FC Jazz Pori
۳
۱
OLS
Finished
۱۶:۳۰
Russia
FNL
Arsenal Tula
۱
۰
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۶:۳۰
Ireland
National League Women
DLR Waves (W)
۰
۲
Treaty United FC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Cork City (W)
-
-
Bohemians Dublin (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
Colombia
Regional League
Real Santuario
۱
۳
CD Sol de Oriente
Finished
۱۵:۳۰
Bhutan
Premier League
BFF Academy U19
۰
۵
Paro FC
Finished
۱۵:۳۰
Iceland
1. Deild Women
Grotta (W)
۲
۲
IA Akranes (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Iceland
3. Deild
FC Arbaer
۱
۰
Vaengir Jupiters
inprogress
۱۷:۳۰
Kari Akranes
۱
۰
Vidir Gardur
inprogress
۱۷:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
EC Juventude
-
-
Internacional RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Paraguay
Tercera Division
CS Limpeno
۱
۱
29 de Septiembre
inprogress
۱۷:۳۰
Brazil
Carioca 2
Olaria AC
-
-
CEAC Araruama RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Marica RJ
-
-
Resende FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
AD Cabofriense
-
-
Duque de Caxias
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
FC Petropolis Goncalense
-
-
Artsul Futebol Clube
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Brazil
Goiano 2
Associacao Esportiva Evangelica
-
-
Inhumas Esporte Clube
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Argentina
Primera A Women
CA Estudiantes Caseros (W)
۱
۱
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Philippines
PFL
Maharlika
۲
۹
United City FC
Finished
۱۳:۱۵
Manila Montet
۲
۸
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
Kaya FC
۳
۰
Loyola FC
Finished
۱۶:۰۰
Chile
Segunda Division
CSD San Antonio Unido
۳
۲
Concon National
Finished
۰۰:۳۰
Chile
Primera B
Deportes Temuco
-
-
San Marcos de Arica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Independiente Chivilcoy
-
-
9 de Julio Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Brasileiro U20
Gremio RS U20
-
-
Corinthians U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Cearense U20
Floresta EC U20
-
-
Itarema U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Deportivo Municipal (W)
۰
۰
Universidad Cesar Vallejo (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Africa
CECAFA Club Cup
Al-Hilal Omdurman
۲
۰
Red Arrows
inprogress
۱۸:۳۰
Latvia
Latvia Cup
Beitar/Riga Mariners
۰
۰
FS Metta/Lu
inprogress
۱۸:۳۰
Marupe
۰
۱
FK Auda
inprogress
۱۸:۳۰
Germany
Landespokal
DJK Don Bosco Bamberg
۱
۱
TSV Abtswind
inprogress
۱۷:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
۰
۰
Skra Czstochowa (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Iceland
2. Deild
Throttur Vogum
۰
۳
Knattspyrnufelag Austfjarda
inprogress
۱۷:۳۰
Hottur/Huginn
۰
۰
Haukar Hafnarfjordur
inprogress
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
IF Fram Larvik
۲
۲
IL Brodd
inprogress
۱۷:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۲
۱
Greenfuel FC
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Alagoano U20
CS Alagoano U20
۰
۱
Independente Atalaia U20
Finished
۱۶:۰۰
CRB U20
-
-
Grota do Facao U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Belarus
Cup
FC Lida
۰
۲
FC Vitebsk
Finished
۱۵:۳۰
Bumprom
۰
۱
Slavia Mozyr
inprogress
۱۸:۳۰
Ethiopia
Premier League Women
Lideta Sub City (W)
۲
۱
Adama Ketema (W)
Finished
۱۴:۳۰
India
Calcutta Premier Division
Mohun Bagan Super Giant
۱
۲
SC East Bengal II
Finished
۱۳:۱۵
Brazil
Copa Espirito Santo
Desportivo Ferroviaria
-
-
Porto Vitoria
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰