0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
United States
ECHL
Indy Fuel
۴
۱
Cincinnati Cyclones
Finished
۱۹:۰۰
United States
NHL
Washington Capitals
۶
۳
Ottawa Senators
Finished
۰۳:۳۰
Seattle Kraken
۴
۳
Boston Bruins
Finished
۰۶:۳۰
Dallas Stars
۲
۳
New York Islanders
Finished
۰۴:۳۰
Edmonton Oilers
۴
۲
Los Angeles Kings
Finished
۰۶:۰۰
Finland
SM Liiga
Ilves Tampere
۴
۳
Assat
Finished
۲۰:۰۰
Kazakhstan
Championship
HK Aktobe
۵
۱
Torpedo Ust-Kamenogorsk
Finished
۱۷:۳۰
Gornyak Rudnyi
۲
۳
Nomad Nur-Sultan
Finished
۱۶:۳۰
Russia
VHL
Neftyanik Almetyevsk
۴
۳
HK Dynamo Sankt Petersburg
Finished
۱۹:۰۰
HC Tambov
۲
۴
Yugra Khanty Mansyisk
Finished
۱۹:۰۰
Sokol Krasnoyarsk
۴
۳
Molot-Prikamye Perm
Finished
۱۵:۳۰
Yuzhny Ural Orsk
۱
۴
SKA Neva
Finished
۱۷:۰۰
Toros Neftekamsk
۶
۲
HC AKM Tula
Finished
۱۷:۳۰
Zvezda Chekhov Moscow
۳
۲
Zauralye Kurgan
Finished
۱۷:۳۰
Buran Voronezh
۲
۱
Khimik Voskresensk
Finished
۱۹:۳۰
Belarus
Extraliga
HC Shakhtyor Soligorsk
۳
۱
HC Yunost Minsk
Finished
۱۹:۲۵
Khimik-SKA Novopolotsk
۵
۱
HC Dinamo Molodechno
Finished
۱۹:۳۰
HK Brest
۴
۳
HC Lokomotiv Orsha
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
SHL
Rogle BK
۲
۱
HV 71
inprogress
۲۱:۳۰
Timra IK
۱
۲
Orebro HK
inprogress
۲۱:۳۰
Lulea HF
۱
۰
Skelleftea AIK
inprogress
۲۱:۳۰
Frolunda HC
۱
۱
IF Malmo Redhawks
inprogress
۲۱:۳۰
Linkopings HC
۲
۴
Farjestad BK
inprogress
۲۱:۳۰
MODO
۱
۲
Vaxjo Lakers HC
inprogress
۲۱:۳۰
IK Oskarshamn
۱
۲
Leksands IF
inprogress
۲۱:۳۰
World
IIHF World Championship Division III, Group B
Philippines
۲
۱۰
North Korea
Finished
۱۹:۰۰
Iran
۳
۱۱
Hong Kong
Finished
۱۵:۳۰
Singapore
۰
۱
Bosnia and Herzegovina
inprogress
۲۲:۳۰
Norway
Eliteserien
Lorenskog IK
۱
۱
Stavanger Oilers
inprogress
۲۱:۰۰
Switzerland
NLA
HC Lausanne
۰
۰
Geneve Servette HC
inprogress
۲۲:۱۵
HC Davos
۱
۱
HC Ajoie
inprogress
۲۲:۱۵
Germany
DEL Bundesliga
ERC Ingolstadt
۱
۲
Fischtown Pinguins Bremerhaven
inprogress
۲۲:۰۰
Lowen Frankfurt
۱
۳
EHC Red Bull Munchen
inprogress
۲۲:۰۰
Austria
ICE Hockey League
HK Olimpija
۱
۱
Val Pusteria Wolves
inprogress
۲۱:۴۵
Pioneers Vorarlberg
۲
۱
HC TWK Innsbruck
inprogress
۲۲:۰۰
Sweden
Hockeyettan Sodra
Alvesta SK
۰
۰
Boras HC
inprogress
۲۱:۳۰
Denmark
Metal Ligaen
Herning Blue Fox
۴
۰
Herlev Eagles
inprogress
۲۱:۳۰
Odense Bulldogs
۱
۰
AaB Aalborg Pirates
inprogress
۲۲:۰۰
Sweden
HockeyEttan
Falu IF
۱
۱
Kalix HF
inprogress
۲۱:۳۰
Poland
Polish Hockey League
Nesta Karawela Torun
۵
۲
Aksam Unia Oswiecim
inprogress
۲۱:۰۰
Ciarko PBS Bank KH Sanok
۰
۴
HC GKS Katowice
inprogress
۲۱:۰۰
MMKS Podhale Nowy Targ
۰
۱
JKH GKS Jastrzebie
inprogress
۲۱:۰۰
Zaglebie Sosnowiec
۰
۰
Gorniczy Klub Sportowy Tychy
inprogress
۲۱:۰۰
Czech Republic
Extraliga
HC Skoda Plzen
۳
۵
BK Mlada Boleslav
Finished
۲۰:۰۰
HC Vitkovice Steel
۲
۰
HC Kometa Brno
Finished
۲۰:۰۰
HC Motor Ceske Budejovice
۵
۲
HC Ocelari Trinec
Finished
۲۰:۰۰
HC Dinamo Pardubice
۶
۲
HC Energie Karlovy Vary
inprogress
۲۰:۳۰
HC Olomouc
۲
۳
Bili Tygri Liberec
inprogress
۲۰:۳۰
Rytiri Kladno
۱
۰
HC Verva Litvinov
inprogress
۲۰:۳۰
HC Sparta Praha
۳
۱
HC Mountfield Hradec Kralove
inprogress
۲۱:۰۰
Europe
European University Hockey League
HC 05 Banska Bystrica
۴
۱
Sapientia U23
inprogress
۲۰:۳۰
Czech Republic
Extraliga U20
HC Dukla Jihlava U20
۴
۶
HC Kometa Brno U20
Finished
۲۰:۰۰
Trinec U20
۴
۲
Vitkovice U20
Finished
۲۰:۳۰
IHC Pisek U20
۳
۴
Meteor Tremosna U20
inprogress
۲۱:۳۰
Finland
Mestis
TuTo Turku
۲
۱
K-Espoo
Finished
۲۰:۰۰
Hungary
Erste Liga
Csikszereda
۳
۴
Gyergyoi HK
Finished
۲۰:۰۰
Russia
NMHL
Polet Rybinsk
۱
۴
Yunison Moscow
Finished
۱۹:۰۰
Dizelist
۵
۲
HC Belgorod
Finished
۱۹:۳۰
Russia
MHL
Snezhnye Barsy Astana U20
۴
۲
Tyumen Legion U20
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
1.Liga
Mhk Dubnica Nad Vahom
۵
۰
JOJ SPORT Slovakia 18
Finished
۱۵:۰۰
Russia
WHL Women
Dinamo-Neva (W)
۱
۲
HC Agidel (W)
Finished
۱۳:۳۰
HC Tornado (W)
۱
۳
Torpedo Nizhniy Novgorod (W)
Finished
۱۷:۳۰
Kazakhstan
League U20
Kulager U20
۱
۷
Jas Batyr U20
Finished
۱۲:۳۰
Astana U20
۲
۳
MHC Torpedo Ust-Kamenogorsk U20
Finished
۱۴:۳۰
Yastreby Uralsk U20
۳
۴
Aktobe U20
Finished
۱۷:۳۰
France
Ligue Magnus
Nice Aigles
۱
۰
Boxers de Bordeaux
inprogress
۲۲:۳۰
Briancon
۰
۰
Pionniers de Chamonix
inprogress
۲۲:۳۰
Dragons de Rouen
۰
۰
Rapaces de Gap
inprogress
۲۲:۳۰