0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
La Liga
Valencia CF
-
-
Real Madrid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sevilla FC
۳
۲
Real Sociedad
Finished
۱۶:۳۰
Rayo Vallecano
۱
۱
Cadiz
Finished
۱۸:۴۵
Getafe
۳
۳
Las Palmas
Finished
۲۱:۰۰
France
Ligue 1
Clermont
-
-
Olympique Marseille
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Stade de Reims
۰
۱
OSC Lille
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie A
Torino FC
۰
۰
AC Fiorentina
inprogress
۲۳:۱۵
Udinese Calcio
۱
۱
Salernitana
Finished
۱۷:۳۰
SSD Monza 1912
۱
۴
AS Roma
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Bundesliga
VfL Bochum
۱
۴
RB Leipzig
Finished
۱۸:۰۰
VfL Wolfsburg
۲
۳
VfB Stuttgart
Finished
۲۱:۰۰
SV Darmstadt 98
۰
۶
FC Augsburg
Finished
۱۸:۰۰
1. FC Union Berlin
۰
۲
Borussia Dortmund
Finished
۱۸:۰۰
FC Heidenheim 1846
۱
۲
Eintracht Frankfurt
Finished
۱۸:۰۰
1. FSV Mainz 05
۱
۱
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۸:۰۰
Netherlands
Eredivisie
Sparta Rotterdam
-
-
AZ Alkmaar
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
SBV Vitesse
۱
۱
FC Twente
inprogress
۲۲:۳۰
Go Ahead Eagles
۱
۰
RKC Waalwijk
Finished
۲۱:۱۵
Saudi Arabia
Profesional League
Al Ahli Jeddah
۱
۱
Al Fateh
Finished
۲۰:۳۰
Al-Khaleej
۰
۰
Al Shabab Riyadh
Finished
۱۷:۳۰
Damac FC
۰
۲
Al-Ettifaq Dammam
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
First Division A
Oud-Heverlee Leuven
۰
۲
Union St.-Gilloise
Finished
۲۰:۴۵
Standard Liege
۰
۰
KAA Gent
inprogress
۲۳:۱۵
Cercle Brugge KSV
۲
۳
KV Mechelen
Finished
۱۸:۳۰
England
Premier League
Tottenham Hotspur
۳
۱
Crystal Palace FC
Finished
۱۸:۳۰
Fulham
۳
۰
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۸:۳۰
Everton
۱
۳
West Ham United
Finished
۱۸:۳۰
Newcastle United FC
۳
۰
Wolverhampton Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Luton Town
۲
۳
Aston Villa
Finished
۲۱:۰۰
Nottingham Forest
۰
۱
Liverpool
Finished
۱۸:۳۰
Brentford
۲
۲
Chelsea
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
Super League
FC Basel
۰
۱
Lausanne-Sports
inprogress
۲۳:۰۰
Servette Geneve FC
۲
۰
FC St. Gallen
Finished
۲۰:۳۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۱
۱
Grasshopper Club Zurich
Finished
۲۰:۳۰
Japan
J League
Vissel Kobe
۰
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۰۷:۳۰
Kashima Antlers
۱
۱
Cerezo Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Gamba Osaka
۱
۰
Albirex Niigata
Finished
۰۹:۳۰
FC Tokyo
۱
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۰۹:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۱
۲
Shonan Bellmare
Finished
۰۸:۳۰
Sagan Tosu
۴
۰
Consadole Sapporo
Finished
۰۸:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۰
۱
Machida Zelvia
Finished
۰۸:۳۰
Russia
Premier League
FK Zenit St. Petersburg
۰
۰
FK Spartak Moscow
Finished
۲۰:۰۰
CSKA Moscow
۱
۱
Gazovik Orenburg
Finished
۱۴:۳۰
FK Krasnodar
۱
۱
FK Rubin Kazan
Finished
۱۷:۰۰
FK Akhmat Grozny
۱
۰
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۱۹:۳۰
England
Championship
Bristol City FC
۰
۱
Cardiff City FC
Finished
۱۶:۰۰
Leicester City
۱
۲
Queens Park Rangers FC
Finished
۱۸:۳۰
Birmingham City FC
۳
۴
Southampton FC
Finished
۱۸:۳۰
Rotherham United FC
۰
۱
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۸:۳۰
Plymouth Argyle FC
۰
۲
Ipswich Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Huddersfield Town
۱
۱
Leeds United
Finished
۱۶:۰۰
Preston North End FC
۰
۰
Hull City AFC
Finished
۱۸:۳۰
Swansea City
۲
۱
Blackburn Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Millwall
۱
۰
Watford FC
Finished
۱۸:۳۰
Norwich City FC
۱
۰
Sunderland
Finished
۱۸:۳۰
Stoke City FC
۲
۰
Middlesbrough FC
Finished
۱۸:۳۰
France
Ligue 2
A.J. Auxerre
۰
۰
Valenciennes FC
inprogress
۲۱:۳۰
Stade Laval
۱
۱
SC Amiens
inprogress
۲۱:۳۰
SC Bastia
۱
۰
Grenoble Foot 38
inprogress
۲۱:۳۰
Dunkerque
۲
۱
US Concarneau
inprogress
۲۱:۳۰
EA Guingamp
۰
۰
ES Troyes AC
inprogress
۲۱:۳۰
Rodez Aveyron
۲
۱
FC Girondins de Bordeaux
inprogress
۲۱:۳۰
Pau FC
۱
۳
Stade Caen
inprogress
۲۱:۳۰
Annecy FC
۰
۰
US Quevilly-Rouen Métropole
inprogress
۲۱:۳۰
Paris FC
۰
۰
AS St. Etienne
Finished
۱۷:۳۰
Spain
LaLiga 2
Burgos CF
-
-
FC Cartagena
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Real Oviedo
۳
۲
Levante
Finished
۲۱:۰۰
Eldense
۲
۰
Villarreal CF B
Finished
۱۶:۳۰
Racing de Ferrol
۲
۲
Racing Santander
Finished
۱۸:۴۵
RCD Espanyol
۰
۰
SD Huesca
Finished
۱۸:۴۵
Germany
2. Bundesliga
Karlsruher SC
۰
۰
SpVgg Greuther Furth
inprogress
۲۳:۰۰
Hannover 96
۲
۲
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۵:۳۰
FC Nurnberg
۲
۱
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۵:۳۰
FC Hansa Rostock
۰
۳
FC Kaiserslautern
Finished
۱۵:۳۰
Australia
A-League
Newcastle United Jets
۰
۱
Central Coast Mariners
Finished
۱۰:۳۰
Western United
۱
۰
Perth Glory
Finished
۰۹:۳۰
Western Sydney Wanderers
۱
۴
Sydney FC
Finished
۱۲:۱۵
Turkey
Super Lig
Caykur Rizespor
۳
۰
Kayserispor
Finished
۱۶:۳۰
Hatayspor
۰
۲
Fenerbahce SK
Finished
۱۹:۳۰
Ankaragucu
۱
۱
Istanbulspor AS
Finished
۱۴:۰۰
Portugal
Primeira Liga
Estoril Praia
۱
۳
Vitoria Guimaraes
inprogress
۲۱:۳۰
Moreirense
۰
۰
Rio Ave
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Regional League
CF Juventud Laguna
۳
۲
Atletico San Juan de Tenerife
Finished
۰۰:۳۰
Colombia
Primera A
Deportivo Cali
۰
۱
Once Caldas
Finished
۰۴:۵۰
Envigado
۲
۲
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
Boyaca Chico
۱
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۲:۴۰
England
League One
Derby County
۳
۰
Port Vale
Finished
۱۸:۳۰
Bolton Wanderers
۲
۰
Cambridge United
Finished
۱۸:۳۰
Wycombe Wanderers
۲
۴
Barnsley FC
Finished
۱۸:۳۰
Carlisle United
۱
۳
Reading
Finished
۱۸:۳۰
Northampton Town
۱
۱
Charlton Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
Shrewsbury Town
۰
۲
Blackpool FC
Finished
۱۸:۳۰
Fleetwood Town
۴
۲
Wigan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Lincoln City
۰
۰
Stevenage Borough
Finished
۱۸:۳۰
Cheltenham Town
۰
۰
Burton Albion
Finished
۱۸:۳۰
Portsmouth
۲
۱
Oxford United
Finished
۱۸:۳۰
Leyton Orient
۰
۱
Bristol Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Peterborough United
۲
۱
Exeter City FC
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie C, Group C
Crotone
۰
۰
Giugliano
inprogress
۲۳:۱۵
Benevento
۰
۰
Foggia
inprogress
۲۳:۱۵
Brindisi
۱
۳
Messina
Finished
۲۱:۰۰
ASD Sorrento 1945
۰
۰
Potenza Calcio
inprogress
۲۳:۱۵
Republic of Korea
K-League 1
Incheon United FC
۰
۱
Suwon City
Finished
۱۱:۰۰
Gangwon FC
۱
۱
Jeju United
Finished
۱۱:۰۰
Gwangju FC
۲
۰
FC Seoul
Finished
۰۸:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Sporting Cristal Lima
۰
۰
Atletico Grau
inprogress
۲۱:۴۵
Universitario de Deportes
۲
۰
Sport Huancayo
Finished
۰۵:۰۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Platense
۰
۰
Racing Club
Finished
۰۳:۴۵
Tigre
۱
۰
Central Cordoba De Santiago
Finished
۰۱:۳۰
Sarmiento
-
-
Union Santa Fe
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Banfield
۲
۰
Deportivo Riestra
Finished
۰۳:۴۵
Costa Rica
Primera Division
LD Alajuelense
۴
۰
Santos de Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
Scotland
Premiership
Hibernian FC
۲
۰
Ross County
Finished
۱۸:۳۰
Glasgow Rangers FC
۱
۲
Motherwell
Finished
۱۸:۳۰
Dundee FC
۲
۲
Kilmarnock
Finished
۱۸:۳۰
Saint Mirren FC
۲
۱
Aberdeen FC
Finished
۱۸:۳۰
St. Johnstone
۱
۱
FC Livingston
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly Club Matches
Auckland City
۲
۰
Manurewa AFC
Finished
۰۱:۳۰
South Hobart
۶
۲
Clarence Zebras
Finished
۰۷:۰۰
South Hobart U21
۳
۰
Clarence Zebras U21
Finished
۰۲:۳۰
Frederikssund IK
۴
۰
Vanlose
Finished
۱۳:۳۰
Fremantle City FC (W)
۱
۱
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Odds Ballklubb
۰
۳
KFUM Oslo
Finished
۱۵:۳۰
Perth RedStar FC
۳
۲
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۲:۳۰
Hougang United FC
۰
۳
Tampines Rovers FC
Finished
۱۳:۳۰
Molde FK
۱
۱
Rosenborg BK
Finished
۱۹:۰۰
Bayswater City
۲
۱
Kingsway Olympic
Finished
۱۴:۳۰
Sarpsborg 08
۱
۴
Moss
Finished
۱۶:۳۰
Bryne FK
۲
۲
Kongsvinger IL
Finished
۱۸:۳۰
Nordstrand
۰
۱
Grorud
Finished
۱۸:۳۰
Zbrojovka Brno B
۰
۰
TJ Tatran Bohunice
Finished
۱۲:۳۰
FC Lida
۱
۲
FC Smorgon
Finished
۱۲:۳۰
FC Stockholm Internazionale
۱
۲
Taby FK
Finished
۱۴:۰۰
Perth SC (W)
۳
۰
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
FK Slutsk
۱
۰
Slavia Mozyr
Finished
۱۴:۳۰
Strommen IF
۲
۴
Oern-Horten
Finished
۱۵:۳۰
Lunds BK
۱
۱
Falkenbergs FF
Finished
۱۵:۳۰
Lillestrom SK
۰
۰
Mjondalen IF
Finished
۱۶:۳۰
Tromso IL
۰
۳
Kristiansund BK
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
Liga TDP
CD Cuervos Blancos
۲
۱
Aztecas AMF
Finished
۰۱:۰۰
CH Futbol Club
۱
۳
Club Union FC
Finished
۰۰:۳۰
Faraones Texcoco
۲
۱
Club Atletico Toltecas FC
Finished
۰۴:۳۰
Toluca II
۸
۰
CD Saraguatos de Palenque
Finished
۰۰:۳۰
Bombarderos de Tecamac FC
۱
۰
CS Atletico Tulancingo
Finished
۲۰:۳۰
Cordobes FC
۲
۰
Guerreros DD
Finished
۰۱:۳۰
Paraguay
Primera Division
Guarani Asuncion
۱
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
Pernambucano 1
Santa Cruz FC
۰
۰
Central SC
inprogress
۲۳:۰۰
Nautico Capibaribe
۲
۰
Afogados da Ingazeira
Finished
۰۲:۳۰
Mexico
LIGA MX
San Luis
۴
۰
Puebla
Finished
۰۴:۳۰
Mazatlan FC
۲
۱
Necaxa
Finished
۰۶:۳۰
Gallos Blancos Queretaro
۰
۱
Santos Laguna Mexico
Finished
۰۴:۳۰
Romania
Liga I
FC Farul Constanta
۱
۱
CFR 1907 Cluj
inprogress
۲۱:۳۰
FC UTA Arad
۳
۲
FC U Craiova 1948
Finished
۱۵:۳۰
AFC Hermannstadt
۴
۱
Otelul Galati
Finished
۱۸:۳۰
Australia
NPL Victoria
Manningham United Blues
۲
۵
South Melbourne FC
Finished
۰۷:۳۰
Altona Magic
۲
۳
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۰:۴۵
Hume City
۴
۰
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۲:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Monagas SC
۳
۲
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۲:۳۰
Universidad Central de Venezuela
۰
۱
Zamora FC
inprogress
۲۲:۳۰
Czech Republic
1. Liga
Pardubice
۲
۳
FC Viktoria Plzen
Finished
۲۰:۳۰
MFK Karvina
۱
۳
FC Slovacko
Finished
۱۷:۳۰
FK Mlada Boleslav
۳
۱
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۷:۳۰
SK Sigma Olomouc
۲
۲
Bohemians 1905
Finished
۱۷:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۱
۱
FC Hradec Kralove
Finished
۱۷:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Maccabi Tel-Aviv
۴
۰
Maccabi Petach Tikva
Finished
۲۱:۰۰
Hapoel Katamon Jerusalem
۱
۰
Maccabi Bnei Raina
Finished
۲۰:۰۰
Maccabi Netanya
۱
۲
Hapoel Haifa
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۱
۱
FC Ashdod
Finished
۲۰:۰۰
Chile
Primera Division
Cobreloa Calama
۲
۱
Cobresal Salvador
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Paulista Serie A1
Corinthians Paulista
۱
۰
Santo Andre
inprogress
۲۲:۳۰
Botafogo SP
۱
۱
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۱:۰۰
Aruba
Aruban Division di Honor
SV Britannia
۰
۰
SV Racing Club Aruba
Finished
۰۳:۳۰
Poland
Ekstraklasa
KP Legia Warszawa
۰
۰
Pogon Szczecin
inprogress
۲۲:۳۰
Slask Wroclaw
۲
۱
Widzew Lodz
Finished
۲۰:۰۰
KS Gornik Zabrze
۲
۱
Jagiellonia Bialystok SSA
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Gaucho 1
Sao Luiz RS
۰
۰
Santa Cruz RS
inprogress
۲۳:۰۰
Gremio Porto Alegrense RS
۱
۰
Guarany de Bage
inprogress
۲۳:۰۰
Avenida
۰
۰
Sao Jose EC
inprogress
۲۳:۰۰
EC Juventude
۰
۰
Internacional RS
inprogress
۲۳:۰۰
Ypiranga RS
۰
۰
Gremio Esportivo Brasil RS
inprogress
۲۳:۰۰
EC Novo Hamburgo
۰
۰
SER Caxias
inprogress
۲۳:۰۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al Wahda Abu Dhabi
۳
۲
Al Jazira
Finished
۱۹:۴۵
Al-Nasr
۱
۰
Baniyas FC
Finished
۱۷:۰۵
Morocco
Botola Pro
Ittihad Riadhi de Tanger
۱
۲
FAR Rabat
Finished
۲۰:۳۰
Renaissance Zemamra
۱
۰
HUSA Agadir
inprogress
۲۲:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
America de Cali (W)
۱
۰
Deportivo Cali (W)
Finished
۰۲:۰۰
NJ/NY Gotham FC (W)
۳
۱
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
Kristianstads DFF (W)
۴
۰
KIF Orebro (W)
Finished
۱۶:۳۰
Valerenga (W)
۱
۰
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۹:۰۰
China
Super League
Tianjin Jinmen Tigers
۱
۱
Nantong Zhiyun
Finished
۱۱:۰۰
Cangzhou Mighty Lions FC
۰
۲
Beijing Guoan FC
Finished
۱۱:۰۰
Chengdu Rongcheng FC
۲
۰
Qingdao Hainiu
Finished
۱۵:۰۵
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura
Deportiva Carmelita
۰
۲
AD Sarchi
Finished
۰۰:۳۰
Japan
J2 League
V-Varen Nagasaki
۱
۲
Vegalta Sendai
Finished
۰۷:۳۰
Mito HollyHock
۱
۲
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
Shimizu S-pulse
۲
۰
Ehime FC
Finished
۰۸:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۴
۰
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۲
۱
Tokushima Vortis
Finished
۰۹:۳۵
Oita Trinita
۰
۰
Yokohama FC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Metro Stars Reserves
۲
۴
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۷:۴۵
South Adelaide Reserves
-
-
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۵:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۰
۰
Adelaide City Reserves
Finished
۰۵:۴۵
Croydon Kings Reserves
۰
۲
Campbelltown Reserves
Finished
۰۵:۱۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۴
۰
White City Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Australia
NPL Queensland
Brisbane Wynnum Wolves FC
۲
۱
Peninsula Power
Finished
۱۱:۴۵
Brisbane City
۳
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Moreton City Excelsior FC
۳
۲
Brisbane Roar U21
Finished
۱۳:۰۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 2
Inter Playa del Carmen
۰
۱
Petroleros de Salamanca
Finished
۰۲:۳۰
Club Atletico San Juan de Aragon
۰
۱
Cafetaleros De Chiapas
inprogress
۲۱:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Thun
۳
۱
FC Baden
Finished
۲۰:۳۰
Malta
Premier League
St Lucia F.C.
۱
۱
Sirens FC
Finished
۱۸:۴۵
Hamrun Spartans FC
۱
۱
Valletta FC
Finished
۱۶:۳۰
Birkirkara FC
۱
۱
FC Balzan
Finished
۱۸:۴۵
Hibernians Paola FC
۰
۲
Naxxar Lions FC
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
CA Trinidad
۰
۱
CA Union Villa Krause
Finished
۰۴:۰۰
Belgium
Super League Women
KV Mechelen (W)
۰
۲
AA Gent (W)
Finished
۲۰:۳۰
Anderlecht (W)
۳
۲
Standard Liege (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Club Brugge (W)
۲
۲
Genk (W)
Finished
۱۶:۰۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Royal Pari
۱
۲
Blooming
Finished
۰۳:۳۰
The Strongest La Paz
۰
۰
Real Tomayapo
inprogress
۲۲:۳۰
Panama
Liga Prom
UMECIT Reserves
۳
۰
Alianza Panama Reserves
Finished
۰۰:۳۰
CD Universitario Reserves
۰
۲
Costa Del Este
Finished
۰۰:۰۰
Udelas FC
۳
۱
Herrera Reserves
Finished
۰۳:۳۰
Uruguay
Primera Division
Miramar Misiones
۱
۲
Cerro Largo FC
Finished
۰۲:۰۰
Club Atletico River Plate
-
-
Danubio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Racing Club de Montevideo
۱
۲
Defensor Sporting
Finished
۱۶:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie B
Poza Rica
۱
۰
CF Pachuca 2
Finished
۰۲:۳۰
Chilangos FC
۱
۲
CD Ayense
Finished
۰۱:۳۰
Japan
J3 League
Kamatamare Sanuki
۰
۰
Kataller Toyama
Finished
۰۸:۳۰
F.C. Ryukyu
۲
۲
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۰:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۱
۲
Fukushima United FC
Finished
۰۸:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۱
Grulla Morioka
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija
۱
۰
FC Gifu
Finished
۰۸:۳۰
SC Sagamihara
۱
۰
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۰۸:۳۰
Azul Claro Numazu
۴
۰
Gainare Tottori
Finished
۰۸:۳۰
Italy
Serie C, Group B
AC Perugia
۰
۰
Recanatese
inprogress
۲۳:۱۵
ASD Torres
۴
۱
Pescara
Finished
۱۶:۳۰
AC Arezzo
۳
۰
AC Ancona
Finished
۲۱:۰۰
Juventus U23
۲
۲
Gubbio
Finished
۱۸:۴۵
Unione Sportiva Fermana
۲
۲
Olbia Calcio
Finished
۱۸:۴۵
Vis Pesaro 1898
۰
۱
US Pontedera 1912
Finished
۱۸:۴۵
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Caroline Springs George Cross U23
۲
۱
Langwarrin U23
Finished
۰۷:۴۵
North Geelong U23
۰
۳
Bulleen Lions U23
Finished
۰۵:۱۵
England
Super League Women
Manchester City (W)
۲
۱
Everton (W)
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Amazonense
Unidos da Alvorada EC
-
-
Manaus FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Egypt
Premier League
El Ismaily Sporting Club
۰
۱
Baladiyet El Mahallah
Finished
۲۰:۳۰
France
Division 1 Women
Paris FC (W)
۰
۰
St Etienne (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Fleury 91 FC (W)
۱
۰
Stade Reims (W)
Finished
۱۶:۰۰
Montpellier (W)
۲
۱
FC Girondins de Bordeaux (W)
Finished
۱۷:۰۰
Lille (W)
۰
۲
EA Guingamp (W)
Finished
۱۷:۰۰
Paris Saint Germain (W)
۴
۰
Le Havre (W)
Finished
۱۷:۰۰
Slovakia
Super Liga
SK Slovan Bratislava
۲
۰
FC Spartak Trnava
Finished
۱۹:۳۰
MFK Skalica
۰
۰
FK AS Trencin
Finished
۱۹:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
۱
۱
FC Kosice
Finished
۱۹:۳۰
MFK Ruzomberok
۲
۱
Podbrezova
Finished
۱۹:۳۰
MFK Zemplin Michalovce
۴
۱
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۹:۳۰
DAC Dunajska
۱
۱
MSK Zilina
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Adamstown Rosebud Reserves
۲
۱
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Lake Macquarie City Reserves
۲
۷
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۹:۳۰
New Lambton Reserves
۱
۱
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۵:۰۰
Newcastle Olympic Reserves
۴
۰
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL South Australia
North Eastern Metro Stars
۴
۳
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide United U21
۱
۵
Modbury Jets
Finished
۰۸:۰۰
Croydon Kings
۱
۰
Campbelltown City
Finished
۰۷:۳۰
Adelaide Olympic
۱
۵
White City Beograd
Finished
۱۲:۰۰
Australia
Victoria Premier League 1
North Geelong Warriors
۱
۲
Bulleen Lions
Finished
۰۷:۳۰
Caroline Springs George Cross
۱
۲
Langwarrin SC
Finished
۱۰:۰۰
Brazil
Amapaense
Sao Paulo AP
۱
۲
Oratório Recreativo Clube
Finished
۰۲:۳۰
Ypiranga AP
۰
۰
Trem AP
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
South Australia State League 1
Adelaide Victory
۳
۲
West Torrens Birkalla
Finished
۰۸:۰۰
Adelaide Vipers
۰
۱
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۳۰
Fulham United FC
۳
۰
Adelaide Cobras
Finished
۰۸:۰۰
Playford Patriots
۲
۰
Cumberland United
Finished
۰۸:۰۰
Sturt Lions
۰
۳
Adelaide Blue Eagles
Finished
۰۹:۳۰
Salisbury United
۱
۱
West Adelaide
Finished
۰۸:۰۰
Australia
Queensland Premier League 2
North Lakes United
۴
۱
Bayside United
Finished
۱۱:۳۰
Grange Thistle SC
۲
۱
Ipswich Knights
Finished
۱۲:۳۰
Magic United TFA
۳
۲
Souths United
Finished
۰۹:۳۰
Ukraine
Premier League
Dynamo Kiev
۱
۰
FC Chornomorets Odessa
Finished
۱۷:۰۰
FC Minaj
۲
۰
Metallist 1925 Kharkiv
Finished
۱۴:۳۰
FC Vorskla Poltava
۲
۱
Veres Rivne
Finished
۱۷:۰۰
Kolos Kovalivka
۰
۱
FC Rukh Lviv
Finished
۱۹:۳۰
Kuwait
Premier League
Al-Salmiyah
۰
۱
Al-Qadsiya
Finished
۲۰:۰۵
Al-Nasr Kuwait
۲
۰
Al-Jahra
Finished
۱۷:۲۵
Brazil
Mineiro 1
Cruzeiro MG
۰
۰
Uberlandia MG
inprogress
۲۳:۰۰
Atletico Mineiro
۱
۰
Ipatinga
inprogress
۲۳:۰۰
Tombense MG
۰
۰
America Mineiro MG
inprogress
۲۳:۰۰
Democrata Gov Valadares
۱
۰
Villa Nova MG
inprogress
۲۳:۰۰
CA Patrocinense
۰
۰
Pouso Alegre
inprogress
۲۳:۰۰
Athletic Club MG
۱
۰
Itabirito FC MG
inprogress
۲۳:۰۰
Argentina
Primera Nacional
Agropecuario
-
-
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA All Boys
-
-
Club Atletico Guemes
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Estudiantes Caseros
-
-
Almagro
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Tristan Suarez
-
-
Club Atletico Alvarado
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Thailand
Thai League 1
Khon Kaen United
۰
۰
Port F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Sukhothai FC
۲
۱
Chiangrai United FC
Finished
۱۵:۰۰
Lamphun Warrior FC
۲
۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
Finished
۱۵:۳۰
Police Tero FC
۱
۱
Nakhon Pathom United
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۱
۱
Edgeworth Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۳
Charlestown Azzurri
Finished
۱۰:۳۰
New Lambton
۰
۳
Valentine Phoenix
Finished
۰۷:۰۰
Weston Workers
۵
۱
Maitland
Finished
۱۰:۳۰
Lake Macquarie City FC
۱
۴
Broadmeadow Magic
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Marconi Stallions U20
۰
۱
NWS Spirit FC U20
Finished
۰۹:۳۰
Inter Lions U20
۱
۳
Nepean FC U20
Finished
۰۹:۳۰
Macarthur Rams U20
۲
۰
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۰۹:۳۰
Dulwich Hill U20
۳
۰
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۰۹:۳۰
Blacktown City U20
۱
۲
Sutherland Sharks U20
Finished
۰۹:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۱
۱
Rydalmere Lions U20
Finished
۰۹:۳۰
Sydney Olympic U20
۳
۰
Sydney United 58 U20
Finished
۱۱:۳۰
Blacktown Spartans U20
۱
۲
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Altona Magic U23
۱
۰
Dandenong Thunder U23
Finished
۰۸:۳۰
Heidelberg Utd U23
۲
۵
Green Gully U23
Finished
۱۰:۳۰
Hume City U23
۲
۱
Port Melbourne U23
Finished
۰۹:۴۵
Manningham Utd Blues U23
۲
۷
South Melbourne U23
Finished
۰۵:۱۵
Australia
A-League Women
Western Sydney Wanderers FC (W)
۰
۲
Sydney FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brisbane Roar FC (W)
۲
۰
Melbourne City FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Peninsula Power (W)
۰
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۱:۱۵
Mitchelton (W)
۴
۴
Lions FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ecuador
Serie A
Mushuc Runa
۰
۱
Libertad FC
inprogress
۲۱:۳۰
Delfin
۰
۱
Independiente Del Valle
Finished
۰۳:۳۰
Switzerland
Super League Women
FC Luzern (W)
۷
۴
FC Rapperswil-Jona (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Grasshopper (W)
۱
۲
Servette Chenois (W)
Finished
۱۹:۳۰
BSC Young Boys Berna (W)
۶
۰
FC Rot-Schwarz Thun (W)
Finished
۲۰:۳۰
FC Basel (W)
۵
۰
FC Aarau (W)
Finished
۲۰:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Playford City Patriots Reserves
۱
۱
Cumberland United Reserves
Finished
۰۵:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۱
۱
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۵:۳۰
Fulham United Reserves
۲
۳
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۵:۴۵
Sturt Lions Reserves
۷
۲
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Vipers Reserves
۳
۲
Western Strikers Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Republic of Korea
K3 League
Hwaseong FC
۲
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Pocheon Citizens FC
۲
۲
Siheung Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Daejeon Korail
۱
۰
Gangneung City
Finished
۰۸:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۱
۰
Paju Citizen FC
Finished
۰۸:۳۰
Yeoju Citizen FC
۱
۲
Mokpo City
Finished
۰۹:۳۰
United States
MLS
Minnesota United
۰
۰
Columbus Crew
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
3.Liga
Hallescher FC
۱
۰
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۶:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۳
۱
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munchen
۰
۱
SSV Ulm
Finished
۱۶:۳۰
VfB Lubeck
۰
۰
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۶:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۲
۳
SC Preussen Munster
Finished
۱۶:۳۰
SC Rot-Weiss Essen
۱
۳
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۹:۰۰
Africa
CAF Champions League Group C
Atletico Petroleos de Luanda
۱
۰
Etoile Sportive Sahel
inprogress
۲۲:۳۰
Esperance Tunis
۱
۰
Al-Hilal Omdurman
inprogress
۲۲:۳۰
Turkey
1. Lig
Bodrumspor
۰
۱
Eyupspor
Finished
۱۴:۰۰
Erzurumspor FK
۰
۰
Kocaelispor
Finished
۱۶:۳۰
Tuzlaspor
۱
۱
Keciorengucu Ankara
Finished
۱۴:۰۰
Sakaryaspor
۲
۰
Manisa Futbol Kulubu
Finished
۱۹:۳۰
Kazakhstan
Premier League
Elimai FC
۰
۰
FC Atyrau
Finished
۱۲:۳۰
Kairat Almaty
۲
۱
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
Finished
۱۲:۳۰
Ordabasy Shymkent
۵
۰
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۵:۰۰
Tobol Kostanay
۲
۰
FC Turan
Finished
۱۷:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 1
Alacranes De Durango
۲
۲
CF Orgullo Reynosa
Finished
۰۵:۳۰
Leones Negros de la Universidad de Guadalajara II
۱
۰
Tecos
Finished
۲۰:۳۰
Cimarrones de Sonora FC II
۳
۱
Coras Tepic
Finished
۰۴:۳۰
Australia
NPL New South Wales
St. George Saints
۲
۱
Sydney FC NPL
Finished
۱۱:۳۰
Marconi Stallions
۲
۱
NWS Spirit FC
Finished
۱۱:۳۰
Blacktown City FC
۳
۲
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۱:۳۰
Sydney Olympic FC
۶
۰
Sydney United
Finished
۰۹:۳۰
South Africa
Diski Challenge
Sekhukhune United Reserves
۱
۱
Lamontville Golden Arrows Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Mamelodi Sundowns Reserves
۳
۲
Cape Town City FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Moroka Swallows Reserves
۱
۴
Royal AM Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Orlando Pirates Reserves
۳
۲
Amazulu Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Romania
Liga 2
CSM Slatina
۰
۰
CSM Scolar Resita
Finished
۱۲:۳۰
Metaloglobus Bucuresti
۲
۰
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۲:۳۰
CSM Alexandria
۰
۱
CS Tunari
Finished
۱۲:۳۰
FC Ceahlaul Piatra Neamt
۲
۰
ACS Dumbravita
Finished
۱۲:۳۰
Unirea Dej
۱
۳
Chindia Targoviste
Finished
۱۲:۳۰
Campionii FC Arges
۱
۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
FC Unirea 2004 Slobozia
۰
۱
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۳:۰۰
England
National League
Dorking Wanderers
۴
۱
Chesterfield
Finished
۱۶:۰۰
AFC Fylde
۴
۱
Maidenhead United
Finished
۱۸:۳۰
Bromley
۲
۰
Halifax Town
Finished
۱۸:۳۰
Oxford City FC
۱
۲
Aldershot Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Boreham Wood FC
۱
۱
Gateshead
Finished
۱۸:۳۰
York City FC
۲
۳
Wealdstone FC
Finished
۱۸:۳۰
Hartlepool United
۱
۲
Barnet
Finished
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
۱
۱
Southend United
Finished
۱۸:۳۰
Dagenham & Redbridge
۳
۱
Altrincham
Finished
۱۸:۳۰
Ebbsfleet United FC
۲
۱
Rochdale
Finished
۱۸:۳۰
Eastleigh
۳
۳
Solihull Moors
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Deportivo Armenio
-
-
Ferrocarril Midland
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Argentino Merlo
-
-
Deportivo Laferrere
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Argentino Quilmes
-
-
CA Fenix
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Comunicaciones de Bueno Aires
-
-
CA Los Andes
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
Deportivo Liniers
-
-
Canuelas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Flandria
-
-
Excursionistas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Villa San Carlos
-
-
Sacachispas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Belgium
First Amateur Division
KFC Dessel Sport
۶
۰
Cappellen FC
inprogress
۲۲:۰۰
RAAL La Louviere
۰
۰
Royal Excelsior Virton
inprogress
۲۲:۳۰
ROC de Charleroi-Marchienne
۲
۰
Oud Heverlee Leuven II
inprogress
۲۲:۳۰
Hoogstraten VV
۰
۰
KSC Lokeren-Temse
inprogress
۲۲:۳۰
KSK Heist
۰
۰
Royal Knokke FC
inprogress
۲۲:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Yeni Malatyaspor U19
۱
۱
Kayserispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Keciorengucu U19
۱
۱
Sakaryaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Denizlispor U19
۱
۱
Genclerbirligi U19
Finished
۱۲:۳۰
Ankaraspor U19
۱
۱
Istanbul Basaksehir FK U19
Finished
۱۲:۳۰
Altay U19
۲
۲
Goztepe SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Eyupspor U19
۱
۱
Boluspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Eskisehirspor U19
۳
۲
Pendikspor U19
Finished
۱۵:۳۰
Istanbulspor U19
۰
۴
Trabzonspor U19
Finished
۱۲:۳۰
MKE Ankaragucu U19
۴
۰
Kasimpasa U19
Finished
۱۲:۳۰
Bandirmaspor U19
۳
۱
Manisa U19
Finished
۱۲:۳۰
Altinordu SK U19
۲
۱
Fenerbahce SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas JK U19
۳
۰
Adana Demirspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Umraniyespor U19
۵
۱
Bayrampasa U19
Finished
۱۵:۰۰
India
Santosh Trophy
Delhi FA
۱
۲
Manipur
Finished
۱۲:۳۰
Mizoram
۴
۰
Railway FC
Finished
۰۸:۰۰
Karnataka Sports Association
۱
۳
Maharashtra FA
Finished
۱۷:۰۰
Australia
Queensland Premier League U23
Caboolture FC U23
۱
۲
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۱۵
Broadbeach United U23
۵
۲
Logan Lightning U23
Finished
۱۰:۳۰
SWQ Thunder U23
۰
۱
Ipswich FC U23
Finished
۰۹:۱۵
Republic of Korea
K-League 2
Bucheon FC 1995
۱
۳
Cheonan City
Finished
۰۸:۳۰
Cheongju City FC
۱
۰
Jeonnam Dragons
Finished
۱۱:۰۰
Australia
NPL Queensland U23
WDSC Wolves U23
۱
۱
Peninsula Power U23
Finished
۰۹:۳۰
Brisbane City U23
۴
۲
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۱۲:۴۵
Czech Republic
3. Liga
FK Pardubice B
۱
۱
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۲:۴۵
Motorlet Praha
۱
۱
Viktoria Plzen B
Finished
۱۲:۴۵
FK Teplice B
۲
۲
FK Chlumec
Finished
۱۳:۳۰
FC Pisek
۱
۲
Povltavska FA
Finished
۱۲:۴۵
Ceske Budejovice B
۱
۰
Sokol Hostoun
Finished
۱۳:۰۰
FK Prepere
۰
۲
Hradec Kralove B
Finished
۱۳:۰۰
FC Kolin
۱
۴
TJ Sokol Zivanice
Finished
۱۳:۰۰
Slovan Velvary
۲
۱
Slovan Liberec B
Finished
۱۷:۰۰
TJ Jiskra Domazlice
۴
۰
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۷:۰۰
Fk Arsenal Ceska Lipa
۰
۰
SK Sokol Brozany
Finished
۱۷:۰۰
Scotland
League One
FC Edinburgh
۰
۲
Cove Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Queen of the South
۲
۲
Stirling Albion
Finished
۱۸:۳۰
Montrose
۴
۳
Alloa Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Kelty Hearts
۰
۵
Hamilton Academicals FC
Finished
۱۸:۳۰
Falkirk FC
۱
۱
Annan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Cyprus
1. Division
Othellos Athienou
۱
۱
AEL Limassol
Finished
۲۰:۳۰
Doxa Katokopias
۱
۴
Karmiotissa Pano Polemidion
Finished
۱۹:۳۰
South Africa
Premier League
Richards Bay FC
۱
۲
Royal AM
inprogress
۲۱:۳۰
Kaizer Chiefs
۰
۰
Moroka Swallows
Finished
۱۹:۱۵
Polokwane City FC
۰
۱
Orlando Pirates FC
Finished
۱۷:۰۰
South America
Copa Libertadores U20 Group A
Academia Puerto Cabello U20
۲
۱
Colo Colo U20
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Paulista Serie A3
EC Lemense SP
-
-
EC Sao Bernardo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AD São Caetano do Sul
۱
۰
Marilia SP
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao Suzano Ac Sp
۱
۱
Red Bull Bragantino II
inprogress
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil
۰
۰
Uniao Sao Joao
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca 1
Flamengo RJ
۱
۰
Madureira Rio Janeiro
inprogress
۲۲:۳۰
Audax Rio RJ
۰
۱
Sampaio Correa RJ
inprogress
۲۲:۳۰
England
League Two
Wrexham
۴
۰
Accrington Stanley
Finished
۱۸:۳۰
Colchester United
۰
۰
Stockport
Cancelled
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۱
۰
Milton Keynes Dons FC
Finished
۱۶:۰۰
Crewe Alexandra
۲
۳
Morecambe FC
Finished
۱۸:۳۰
Walsall FC
۳
۱
Doncaster Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Swindon Town
۱
۱
Harrogate Town
Finished
۱۸:۳۰
Salford City
۰
۲
Gillingham
Finished
۱۸:۳۰
Newport County FC
۰
۱
Mansfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Tranmere Rovers
۱
۰
Sutton United FC
Finished
۱۸:۳۰
Bradford City
۰
۰
Notts County
Cancelled
۱۸:۳۰
Crawley Town
-
-
Barrow FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Grimsby Town
۱
۰
Forest Green Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie B
FC Sudtirol Bolzano
۱
۰
Calcio Lecco
Finished
۱۶:۳۰
Brescia
۴
۲
Palermo
Finished
۱۶:۳۰
Ternana
۱
۳
AC Parma
Finished
۱۶:۳۰
Hungary
NB I
Debreceni VSC
۰
۱
Mezokovesdi SE
Finished
۱۵:۰۰
Diosgyor VTK
۱
۱
Puskas FC Academy
Finished
۲۱:۱۵
Kisvarda FC
۱
۰
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie C, Group A
Pro Vercelli
۱
۱
Mantova
Finished
۲۱:۰۰
Atalanta U23
۰
۰
Novara
Finished
۲۱:۰۰
Triestina Calcio
۲
۲
Legnago Salus
Finished
۲۱:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Central Cordoba de Rosario
-
-
Argentino de Rosario
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Israel
Liga Bet South
Hakoach Amidar Ramat Gan
۰
۱
Beitar Tel Aviv Bat Yam
inprogress
۲۱:۴۵
Brazil
Paulista Serie A2
Sao Jose SP
۱
۱
Portuguesa Santista SP
inprogress
۲۱:۳۰
Noroeste SP
۰
۱
EC Sao Bento
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Claro SP
۱
۱
Juventus SP
inprogress
۲۱:۳۰
Capivariano SP
۱
۲
CA Linense
inprogress
۲۱:۳۰
EC Taubaté
-
-
Velo Clube SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Primavera SP
۳
۰
Monte Azul SP
inprogress
۲۱:۳۰
Belgium
First Division B
SK Deinze
۳
۰
Anderlecht II
inprogress
۲۲:۳۰
Lommel United
۱
۰
Liege FC
inprogress
۲۲:۳۰
Lierse SK
۳
۱
Francs Borains
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
Silva SD
۱
۰
SD Sarriana
Finished
۲۰:۴۵
Club Rapido de Bouzas
۰
۰
UD Somozas
Finished
۲۱:۰۰
Arzua
۰
۳
UD Ourense
Finished
۲۱:۰۰
England
Premier League 2
Tottenham Hotspur U21
۱
۲
Everton U21
Finished
۱۶:۳۰
Blackburn Rovers U21
۱
۳
West Ham Utd U21
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
League Cup, Group 1
FH Hafnarfjordur
۱
۰
IF Grotta
Finished
۱۴:۳۰
Algeria
Youth League
ES Mostaganem U21
۱
۱
WA Mostaganem U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Arba U21
۲
۲
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
SKAF Khemis Miliana U21
۲
۱
Temouchent U21
Finished
۱۳:۳۰
JSM Tiaret U21
۲
۰
ESM Kolea U21
Finished
۱۳:۳۰
Romania
Liga IV
CSO Teleajenul Valeni de Munte
۱
۱
AFC Banesti Urleta
Finished
۱۲:۳۰
ACS Dinamic Kids Videle
۲
۰
CS ASC Seaca
Finished
۱۴:۰۰
ACB Ineu II
۱
۲
CS Soimii Simand
Finished
۱۲:۳۰
Juniorul 2014
۰
۳
Stiinta Bucuresti
Finished
۱۶:۳۰
National Sebis
۰
۰
Frontiera Curtici
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Queensland Premier League
SWQ Thunder
۴
۰
Ipswich FC
Finished
۱۱:۳۰
Caboolture
۳
۱
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۳۰
Broadbeach United
۲
۱
Logan Lightning
Finished
۱۲:۴۵
Czech Republic
1. Liga U19
FC Slovan Liberec U19
۲
۰
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۲:۳۰
Vysocina Jihlava U19
۲
۲
FC Pardubice U19
Finished
۱۳:۳۰
Ceske Budejovice U19
۱
۲
Fastav Zlin U19
Finished
۱۵:۳۰
Zbrojovka Brno U19
۵
۰
Karvina U19
Finished
۱۴:۳۰
Dukla Praha U19
۱
۱
Sigma Olomouc U19
Finished
۱۴:۳۰
Slavia Prague U19
۲
۰
Banik Ostrava U19
Finished
۱۵:۱۵
Sparta Prague U19
۲
۱
Frydek-Mistek U19
Finished
۱۵:۳۰
Mlada Boleslav U19
۲
۱
FC Slovacko U19
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Lazio U19
۲
۰
Frosinone U19
Finished
۱۳:۳۰
Atalanta U19
۱
۵
Roma U19
Finished
۱۵:۳۰
Cagliari U19
۱
۱
Sampdoria U19
Finished
۱۵:۳۰
Bologna U19
۲
۲
Hellas Verona U19
Finished
۱۷:۳۰
Greece
U19 Super League
Aris Thessaloniki U19
۱
۲
AEK Athens U19
Finished
۱۳:۳۰
Panserraikos U19
۰
۳
Asteras Tripolis U19
Finished
۱۲:۳۰
PAS Giannina U19
۲
۱
Atromitos U19
Finished
۱۳:۳۰
OFI Crete U19
۱
۰
Panathinaikos U19
Finished
۱۵:۰۰
Lamia U19
۱
۴
PAOK Salonika U19
Finished
۱۳:۳۰
Kifisias FC U19
۰
۲
Panaitolikos U19
Finished
۱۶:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Pogon Szczecin II
۱
۴
Sokol Kleczew
Finished
۱۴:۳۰
KS Unia Solec Kujawski
۲
۳
Blekitni Stargard
Finished
۱۴:۳۰
Flota Swinoujscie
۰
۱
Stolem Gniewino
Finished
۱۵:۳۰
Notec Czarnkow
۳
۱
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۱۶:۳۰
Unia Swarzedz
۰
۱
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Finished
۱۷:۳۰
Elana Torun
۱
۰
Zawisza Bydgoszcz
Finished
۱۹:۳۰
India
I-League
Inter Kashi FC
۱
۱
Rajasthan United
Finished
۱۴:۳۰
Aizawl
۰
۰
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۷:۰۰
Africa
CAF Champions League Group A
Mamelodi Sundowns FC
۱
۰
TP Mazembe Englebert
Finished
۱۶:۳۰
Pyramids FC
۲
۲
FC Nouadhibou
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
HNL
NK Slaven Belupo Koprivnica
۲
۳
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۷:۳۰
HNK Hajduk Split
۱
۰
NK Istra 1961 Pula
Finished
۱۹:۴۰
Colombia
Primera B
Tigres FC
-
-
Real Soacha Cundinamarca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Mauritania
Division 1
AS Garde Nationale
-
-
AS Pompier
بازی شروع نشده است
۲۳:۲۰
Chemal FC
۱
۰
ASC Entou
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Brasiliense
Paranoa EC
۱
۰
Real Brasilia
inprogress
۲۲:۰۰
Sociedade Atletico Ceilandense
۰
۰
FC Samambaia
inprogress
۲۲:۳۰
Hungary
NB I Women
Ferencvarosi TC (W)
۱
۱
MTK Hungaria FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Haladas Viktoria (W)
۰
۰
Budaorsi SC (W)
Finished
۱۳:۳۰
MOL Fehervar FC (W)
۰
۱
Astra Hungary (W)
Finished
۱۳:۳۰
Szent Mihaly SE (W)
۰
۳
Puskas FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Gyori ETO (W)
۲
۰
Diosgyori VTK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Szekszardi (W)
۱
۰
Soroksar (W)
Finished
۱۶:۳۰
Wales
Premier League
The New Saints FC
۴
۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
Finished
۱۶:۱۵
Penybont
۰
۱
Pontypridd Town
Finished
۱۸:۰۰
Colwyn Bay
۰
۰
Haverfordwest County
Finished
۱۶:۰۰
Aberystwyth Town FC
۱
۱
Barry Town FC
Finished
۱۸:۰۰
Indonesia
Liga 1
Persita Tangerang
۰
۱
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۱:۳۰
Persija Jakarta
۴
۱
Dewa United FC
Finished
۱۵:۳۰
Hong Kong
Premier League
Wofoo Tai Po
۱
۰
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
HK U23
۰
۴
Southern District Rsa
Finished
۱۰:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
De Treffers
۱
۱
Koninklijke HFC
Finished
۲۰:۳۰
VV Noordwijk
۳
۲
FC Lisse
Finished
۱۷:۰۰
GVVV Veenendaal
۲
۴
Katwijk
Finished
۱۷:۰۰
SV Spakenburg
۲
۱
ACV Assen
Finished
۱۷:۳۰
Scheveningen
۰
۲
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۷:۰۰
Quick Boys
۵
۰
Excelsior Maassluis
Finished
۱۷:۳۰
Kozakken Boys
۱
۱
HHC Hardenberg
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Paranaense 1
Londrina EC
۰
۰
Atletico Paranaense
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Alagoano
CRB Clube de Regatas Brasil
۰
۲
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
inprogress
۲۲:۳۰
Murici
۰
۰
SC Penedense
inprogress
۲۲:۳۰
CS Esportiva AL
۱
۱
CS Alagoano AL
inprogress
۲۲:۳۰
AA Coruripe
۰
۰
Cruzeiro Arapiraca
inprogress
۲۲:۳۰
France
National
LB Chateauroux
۱
۱
Orleans US 45
inprogress
۲۲:۰۰
Le Mans FC
۱
۰
GOAL FC
inprogress
۲۲:۰۰
Avranches
۰
۰
Red Star 93 Saint Ouen
Finished
۱۹:۳۰
FC Villefranche Beaujolais
۰
۱
Versailles 78
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
Pena Sport
۲
۲
Burlades
Finished
۲۰:۳۰
CD Beti Onak
۲
۲
CD Pamplona
Finished
۱۹:۰۰
CD Cortes
۱
۰
SD Lagunak
Finished
۱۹:۰۰
CD Lerines
۲
۱
UDC Txantrea
Finished
۱۹:۰۰
CD Alesves
۱
۰
Club Deportivo Oberena
Finished
۱۸:۰۰
Beti Kozkor
۲
۰
Club Deportivo Huarte
Finished
۱۸:۳۰
CD Cantolagua
۰
۰
FC Bidezarra
Finished
۱۹:۰۰
Germany
Oberliga Hamburg
FC Tuerkiye
۳
۲
Victoria Hamburg
Finished
۱۵:۳۰
TUS Dassendorf
۰
۱
ETSV Hamburg
Finished
۱۵:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FK Zira
۱
۱
PFK Turan Tovuz
Finished
۱۵:۳۰
Sabah
۲
۰
Araz Nakhchivan PFK
Finished
۱۸:۰۰
Armenia
Premier League
FC Shirak
۱
۰
FC Urartu Banants Yerevan
Finished
۱۴:۳۰
Alashkert
۰
۲
FC Noah Artsakh
Finished
۱۴:۳۰
Poland
Youth League
KS Gornik Zabrze U19
۲
۴
Jagiellonia Bialystok U19
Finished
۱۴:۳۰
Wisla Krakow U19
۱
۴
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
Finished
۱۳:۳۰
Rakow Czestochowa U19
۰
۲
Polonia Warszawa U19
Finished
۱۴:۳۰
Vietnam
V-League
Lam Son Thanh Hoa
۱
۲
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۴:۳۰
Hai Phong
۱
۱
The Cong Viettel FC
Finished
۱۵:۴۵
Israel
Leumit League U19
Maccabi Petach Tikva U19
۰
۰
Bnei Sakhnin FC U19
Finished
۱۳:۴۵
Hapoel Beer Sheva U19
۱
۱
Hapoel Rishon Lezion U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Kfar Saba U19
۱
۰
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۳:۰۰
Maccabi Netanya U19
۰
۰
Maccabi Tel Aviv U19
Finished
۱۳:۴۰
Hapoel Raanana U19
۰
۲
Ashdod U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Hadera U19
۳
۱
Hapoel Haifa U19
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
۱
۳
Hapoel Tel Aviv U19
Finished
۱۳:۵۰
Ihud Bnei Shfaram U19
۵
۰
SC Newe Yosef U19
Finished
۱۶:۱۵
Hapoel Nof Hagalil U19
۰
۰
Maccabi Tzur Shalom FC U19
inprogress
۲۲:۰۰
Croatia
U19 League
NK Radnik Sesvete U19
۵
۴
NK Varazdin U19
Finished
۱۲:۳۰
Nk Rudes U19
۲
۱
NK Slaven Koprivnica U19
Finished
۱۳:۳۰
HNK Rijeka U19
۴
۱
NK Lokomotiva Zagreb U19
Finished
۱۵:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Club Omnisports Korhogo
۰
۳
FC San Pedro
inprogress
۲۱:۱۵
Racing Club d'Abidjan
۱
۱
Societe Omnisport De L'armée
Finished
۱۹:۰۰
Denguele Sports D'Odienne
۱
۱
ASI d'Abengourou
Finished
۱۹:۰۰
Bouake FC
۰
۱
FC Mouna
Finished
۱۹:۰۰
Lys Sassandra
۱
۱
Sporting Club de Gagnoa
Finished
۱۹:۰۰
Gibraltar
National League
Glacis United FC
۱
۲
St. Josephs FC
inprogress
۲۲:۰۰
Mons Calpe SC
۲
۲
Lions Gibraltar
Finished
۱۹:۰۰
Belgium
U21 Pro League
Sint-Truidense U21
۱
۰
FC Dender EH U21
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Goiano 1
Goiatuba EC
۰
۰
Atletico Clube Goianiense
inprogress
۲۲:۳۰
Jordan
Jordan League
AL Ahli
۱
۲
Al Aqaba
Finished
۱۷:۳۰
Al Hussein
۱
۰
Al Salt
Finished
۲۰:۰۰
Moghayer Al Sarhan
۱
۰
Ma'an
Finished
۱۷:۳۰
Kenya
League Women
Ulinzi Starlets (W)
۱
۰
KSL FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ulinzi Starlets (W)
-
-
Kibera (W)
Finished
۱۱:۳۰
Japan
WE League Women
Mynavi Sendai Ladies (W)
۲
۱
Cerezo Osaka Sakai (W)
Finished
۰۸:۳۵
Panama
First Division Women
Ciex Sports Academy (W)
۰
۱
Santa Fe FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Inter Lions FC
۱
۰
Nepean FC
Finished
۱۱:۳۰
Bulls FC Academy
۱
۰
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۱:۳۰
Blacktown Spartans
۰
۴
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
Macarthur Rams
۰
۲
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۱:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۱
۰
Rydalmere Lions
Finished
۱۱:۳۰
Dulwich Hill F.C.
۰
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۱:۳۰
Bankstown United FC
۳
۰
Hurstville ZFC
Finished
۱۱:۳۰
Camden Tigers SC
۲
۳
Parramatta FC
Finished
۱۱:۳۰
Gladesville Ryde Magic
-
-
Inner West Hawks
Finished
۰۹:۳۰
UNSW FC
۰
۱
Northern Tigers
Finished
۱۱:۳۰
SD Raiders FC
۰
۰
Bankstown City Lions
Finished
۱۱:۳۰
Hawkesbury City SC
-
-
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 2
Durango U19
۲
۴
Athletic Club Bilbao U19
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Cearense 1
Iguatu CE
۰
۰
Ferroviario
inprogress
۲۳:۱۰
Brazil
Catarinense 1
Figueirense FC
۱
۰
EC Internacional SC
inprogress
۲۳:۰۰
Nacao Esportes
۰
۱
Joinville EC
inprogress
۲۳:۰۰
Barra FC
۰
۰
Hercilio Luz
inprogress
۲۳:۰۰
Concordia AC
۰
۰
Avai
inprogress
۲۳:۰۰
Brusque
۰
۰
Marcilio Dias
inprogress
۲۳:۰۰
Criciuma EC
۰
۰
Chapecoense SC
inprogress
۲۳:۰۰
Brazil
Maranhense
Maranhao MA
۱
۰
Pinheiro AC
inprogress
۲۲:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group B
Antigua and Barbuda U20
۰
۰
El Salvador U20
inprogress
۲۲:۳۰
Suriname U20
۷
۲
Turks and Caicos Islands U20
Finished
۱۸:۰۰
Brazil
Campeonato Capixaba
Serra FC ES
۱
۰
Estrela do Norte ES
inprogress
۲۲:۰۰
Desportivo Ferroviaria
۱
۰
Porto Vitoria
inprogress
۲۲:۰۰
Rio Branco ES
۱
۱
Vitoria ES
inprogress
۲۲:۰۰
Rio Branco-VN
۰
۰
Real Noroeste Capixaba FC
inprogress
۲۲:۰۰
Jaguare ES
۱
۰
Nova Venecia FC
inprogress
۲۲:۰۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 1
FC Sion II
۰
۱
CS Chenois
inprogress
۲۱:۴۵
Pully Football
۱
۵
FC Naters
Finished
۱۸:۳۰
Yverdon Sport FC II
۴
۰
FC Coffrane
Finished
۱۹:۳۰
Nigeria
NPFL
Remo Stars
۱
۰
Bayelsa United
Finished
۲۰:۰۰
Senegal
Ligue 1
ASC Jaraaf
۰
۰
AS Dakar Sacre Coeur
Finished
۲۰:۰۰
Teungueth
۲
۱
US Ouakam
Finished
۲۰:۰۰
Italy
Campionato Primavera 2
SS Monopoli 1966 U19
۰
۲
Napoli U19
Finished
۱۶:۳۰
Cosenza Calcio U19
۲
۲
Pescara U19
Finished
۱۳:۳۰
Perugia U19
۲
۲
Ternana U19
Finished
۱۴:۳۰
Cesena U19
۵
۰
Crotone U19
Finished
۱۳:۴۵
Reggiana U19
۱
۲
Albinoleffe U19
Finished
۱۴:۰۰
Venezia FC U19
۱
۰
Renate U19
Finished
۱۳:۳۰
Udinese U19
۴
۱
Padova U19
Finished
۱۷:۰۰
Parma U19
۴
۱
AC FeralpiSalo U19
Finished
۱۷:۰۰
Cremonese U19
۳
۱
Brescia U19
Finished
۱۷:۰۰
Spal U19
۲
۰
Alessandria U19
Finished
۱۷:۰۰
LR Vicenza U19
۴
۰
Sudtirol U19
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Entella U19
۴
۲
Spezia U19
Finished
۱۷:۳۰
US Salernitana U19
۲
۲
Bari U19
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
2. Liga
Povazska Bystrica
۰
۰
Matador Puchov
Finished
۱۶:۳۰
Tatran Presov
۵
۰
OFK Malzenice
Finished
۱۶:۳۰
Tatran Liptovsky Mikulas
۰
۲
KFC Komarno
Finished
۱۷:۰۰
Greece
Super League Women
Nees Atromitou 2018 (W)
۰
۰
AEK Athens (W)
Finished
۱۵:۱۵
Kastoria GPO (W)
۰
۲
FC PAOK Thessaloniki (W)
Finished
۱۶:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Dziugas Telsiai
۰
۰
FK Panevezys
Finished
۱۴:۳۰
Banga Gargzdai
۱
۱
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Bundesliga U19
Dynamo Dresden U19
۱
۰
FC St. Pauli U19
Finished
۱۳:۳۰
Eintracht Frankfurt U19
۴
۲
SpVgg Greuther Furth U19
Finished
۱۵:۳۰
Alemannia Aachen U19
۳
۲
Fortuna Dusseldorf U19
Finished
۱۳:۳۰
VfB Stuttgart U19
۱
۲
FC Ingolstadt 04 U19
Finished
۱۵:۳۰
VfL Osnabrück U19
۰
۰
Hamburger SV U19
Finished
۱۶:۳۰
Braunschweiger TSV Eintracht 1895 U19
۲
۳
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۶:۳۰
Cambodia
Premier League
Prey Veng
۱
۳
Tiffy Army
Finished
۱۲:۱۵
Preah Khan Reach Svay Rieng
۳
۰
Angkor Tiger
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Tocantinense
Gurupi
۰
۰
Batalhao
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Paulista Serie A4
Rio Branco SP
۱
۱
Nacional Atletico Clube
inprogress
۲۱:۳۰
CA Taquaritinga SP
۰
۰
XV de Jau
inprogress
۲۱:۳۰
GO Audax SP
۰
۰
Uniao Barbarense
inprogress
۲۲:۳۰
America SP
۰
۱
Vocem
inprogress
۲۱:۳۰
SKA Brasil
۳
۱
Atletico Penapolense
inprogress
۲۱:۳۰
Jabaquara SP
۴
۰
CA Joseense
inprogress
۲۱:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
CD Laredo
۱
۰
CD Siete Villas
Finished
۲۰:۳۰
SD Revilla
۱
۰
UM Escobedo
Finished
۲۰:۳۰
Centro Deportivo Bezana
۱
۲
SD Solares Medio Cudeyo
Finished
۱۹:۱۵
Velarde CF
۱
۱
UD Samano
Finished
۱۹:۰۰
CD Colindres
۱
۰
Vimenor CF
Finished
۱۹:۳۰
France
National 3
Thionville FC
۴
۲
Raon-l'Etape
Finished
۲۰:۳۰
CMS Oissel
۱
۱
Le Havre AC II
Finished
۲۰:۳۰
AFC Compiegne
۰
۵
RC Lens 2
Finished
۱۹:۳۰
Reims Sainte-Anne
۱
۰
AS Prix Les Mezieres
Finished
۱۷:۳۰
Ethiopia
Premier League
Wolkite City
۰
۲
Kedus Giorgis
Finished
۱۶:۳۰
Wolaita Dicha FC
۱
۲
Shashemene Kenema City
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
Groene Ster
۰
۱
Kloetinge
Finished
۲۰:۳۰
OJC Rosmalen
۱
۴
SteDoCo
Finished
۲۰:۳۰
Luxembourg
Promotion D'Honneur
FC Rodange 91
۲
۱
Yellow Boys Weiler-La-tour
Finished
۲۰:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Slavia Sofia
۲
۲
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۹:۱۵
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۱
۲
PFC Lokomotiv Sofia
Finished
۱۴:۱۵
Levski Krumovgrad
۳
۱
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
Finished
۱۶:۴۵
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
CF Badalona Futur
۱
۰
RCD Espanyol B
Finished
۲۰:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
MKS Czarni Polaniec
۱
۱
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۵:۳۰
Avia Swidnik
۰
۱
KSZO Ostrowiec
Finished
۱۶:۳۰
Garbarnia
۳
۳
Wisloka Debica
Finished
۱۵:۳۰
CKS Chelmianka Chelm
۱
۲
Unia Tarnow
Finished
۱۴:۳۰
Karpaty Krosno
۰
۰
NKP Podhale
Finished
۱۶:۳۰
Wislanie Jaskowice
۰
۱
Wieczysta Krakow
Finished
۱۶:۳۰
Star Starachowice
۱
۰
Swidniczanka Swidnik
Finished
۱۶:۳۰
MKS Podlasie Biala Podlaska
۳
۱
Sokol Sieniawa
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
Prva Liga
OFK Belgrade
۰
۲
FK Graficar Beograd
Finished
۱۵:۳۰
Radnicki Sremska Mitrovica
۱
۰
FK Radnicki Beograd
Finished
۱۵:۳۰
FK Kolubara
۱
۱
FK Dubocica
Finished
۱۹:۳۰
OFK Vrsac
۲
۰
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۵:۳۰
FK Smederevo
۰
۲
Jedinstvo Ub
Finished
۱۵:۳۰
FK Indjija
۳
۱
Macva Sabac
Finished
۱۵:۳۰
Mladost Novi Sad
۱
۰
Metalac GM
Finished
۱۵:۳۰
India
Indian Super League
Punjab FC
۲
۳
Mumbai City FC
Finished
۱۵:۰۰
Bengaluru FC
۱
۰
Kerala Blasters FC
Finished
۱۷:۳۰
Netherlands
U21 League
Excelsior Maassluis U21
۳
۳
Spartaan 20 U21
Finished
۱۵:۰۰
Alphense Boys U21
۲
۴
Zeeburgia U21
Finished
۱۴:۰۰
Go Ahead Eagles U21
۰
۱
FC Twente/Heracles Academie U21
Finished
۱۶:۰۰
FC Groningen U21
۲
۱
De Graafschap U21
Finished
۱۶:۳۰
PEC Zwolle U21
۰
۲
Feyenoord U21
Finished
۱۷:۰۰
NEC Nijmegen U21
۰
۱
Cambuur Leeuwarden U21
Finished
۱۷:۱۵
NAC U21
۱
۰
Vitesse U21
Finished
۱۷:۱۵
Vietnam
V-League 2
Dong Nai
۱
۱
Huda Hue FC
Finished
۱۳:۳۰
Long An
۱
۰
Dong Thap
Finished
۱۳:۳۰
PVF-Cong An Nhan Dan
۳
۰
Ba Ria Vung Tau FC
Finished
۱۴:۳۰
Morocco
League Women
Hilal Temara Sportif (W)
۲
۱
FUS Rabat (W)
Finished
۱۳:۳۰
SC Chabab Mohammedia (W)
۴
۲
Raja Ait Izza (W)
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
1st Division U19
Nyiregyhaza U19
۲
۰
Kaposvari Rakoczi FC U19
Finished
۱۲:۳۰
Vasas Budapest U19
۳
۰
Ujpesti TE U19
Finished
۱۲:۳۰
Diosgyori U19
۴
۱
Illes Akademia Haladas U19
Finished
۱۳:۳۰
III Keruleti TVE U19
۱
۳
Ferencvarosi TC U19
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Western Spirit
۰
۱
North Brisbane
Finished
۱۰:۴۵
North Pine
۰
۱
University of Queensland
Finished
۱۱:۳۰
Mount Gravatt Hawks
۱
۱
Centenary Stormers
Finished
۱۱:۳۰
Redcliffe Dolphins
۴
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۱:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
KF Fushe Kosova
۱
۰
FC Drita Gjilan
Finished
۱۵:۳۰
KF Dukagjini
۱
۲
KF Ballkani
Finished
۱۵:۳۰
KF Feronikeli
۰
۱
KF Llapi Podujeve
Finished
۱۵:۳۰
Slovenia
Prva liga
NK Maribor
۳
۰
NK Domzale
Finished
۲۰:۰۰
NK Olimpija Ljubljana
۱
۱
NK Celje
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Paraibano
Serra Branca EC
۰
۰
Botafogo PB
inprogress
۲۳:۰۰
Andorra
Primera Divisio
Inter Club d'Escaldes
۰
۰
FC Santa Coloma
inprogress
۲۳:۰۰
Poland
III Liga, Group 1
Victoria Sulejowek
۰
۰
Unia Skierniewice
Finished
۲۰:۳۰
GKS Belchatow
۱
۱
Bron Radom
Finished
۱۶:۳۰
LKS Lomza
۲
۱
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۶:۳۰
Olimpia Zambrow
۱
۱
Pelikan Lowicz
Finished
۱۵:۳۰
GKS Wikielec
۴
۱
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
Finished
۱۶:۳۰
KS Warta Sieradz
۱
۱
MKS Pilica Bialobrzegi
Finished
۱۶:۳۰
Legionovia Legionowo
۱
۲
Mlawianka Mlawa
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 1
Real Sociedad B
۱
۰
SD Logrones
Finished
۲۰:۳۰
CD Teruel
۱
۰
Rayo Majadahonda
Finished
۲۰:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
۰
۰
Celta de Vigo B
inprogress
۲۲:۳۰
Cultural Leonesa
۱
۱
Sociedad Deportivo Tarazona
Finished
۲۰:۳۰
CF Fuenlabrada
۲
۱
Ponferradina
Finished
۱۸:۳۰
CD Arenteiro
۰
۱
Gimnastic de Tarragona
Finished
۱۸:۳۰
UE Cornella
۰
۰
Osasuna B
inprogress
۲۲:۳۰
Scotland
Championship
Greenock Morton
۰
۲
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۸:۳۰
Airdrieonians FC
۱
۱
Queen's Park
Finished
۱۸:۳۰
Partick Thistle
۱
۱
Dundee United FC
Finished
۱۸:۳۰
Dunfermline
۲
۰
Ayr United
Finished
۱۸:۳۰
Serbia
Super Liga
FK TSC Backa Topola
۱
۳
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
Finished
۱۸:۳۰
FK Javor Ivanjica
۲
۲
FK Vojvodina Novi Sad
Finished
۱۶:۳۰
Partizan Belgrade
۳
۱
Zeleznicar Pancevo
Finished
۲۱:۰۰
Switzerland
1. Liga Promotion
Breitenrain
۲
۲
Zurich II
Finished
۱۷:۳۰
Lugano II
۱
۳
St. Gallen II
Finished
۱۷:۳۰
SC Kriens
۱
۱
FC Luzern II
Finished
۱۷:۳۰
Basel II
۲
۰
Young Boys II
Finished
۱۸:۳۰
Etoile Carouge FC
۳
۳
SC Cham
Finished
۱۸:۳۰
Malta
Challenge League
Senglea Athletic
۱
۰
Pieta Hotspurs FC
Finished
۱۶:۳۰
Fgura United FC
۰
۱
Luqa SA
Finished
۱۹:۰۰
Zebbug Rangers FC
۱
۱
St Andrews FC
Finished
۱۶:۳۰
Saint Patrick FC Zabbar
۲
۰
Zurrieq
Finished
۱۹:۰۰
Germany
Regionalliga North
Hannover 96 II
۲
۰
Hamburger SV II
Finished
۱۵:۳۰
Eimsbutteler TV
۰
۰
SV Meppen
Finished
۱۷:۳۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۳
۰
FC Kilia Kiel
Finished
۲۰:۳۰
1. FC Phoenix Luebeck
۱
۰
Spelle-Venhaus
Finished
۱۵:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۱
۳
Drochtersen / Assel
Finished
۱۶:۳۰
SSV Jeddeloh
۳
۱
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۸:۳۰
Poland
Ekstraliga Women
Zabkovia Zabki (W)
۱
۱۰
KS Polonia Sroda Wlkp (W)
Finished
۱۵:۰۰
KKP Stomilanki Olsztyn (W)
۰
۳
Slask Wroclaw (W)
Finished
۱۴:۳۰
UKS SMS Lodz (W)
۵
۱
Pogon Tczew (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sportowa Czworka Radom (W)
۵
۰
Bielawianka Bielawa (W)
Finished
۱۵:۳۰
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۳
۰
GKS Katowice (W)
Finished
۲۰:۰۰
GKS Gornik Leczna (W)
-
-
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۳:۳۰
KKPK Medyk Konin (W)
۱
۱
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
Finished
۱۴:۳۰
Italy
Campionato Primavera 3
Catanzaro Calcio 2011 U19
۰
۳
Audace Cerignola U19
Finished
۱۳:۳۰
Pro Sesto U19
۲
۲
US Pergolettese U19
Finished
۱۷:۰۰
Pro Vercelli U19
۱
۱
Olbia U19
Finished
۱۶:۳۰
Latina U19
۲
۱
Gubbio U19
Finished
۱۷:۰۰
AP Turris Calcio ASD U19
۲
۱
Virtus Francavilla U19
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
Silkeborg U19
۰
۱
Vejle U19
Finished
۱۵:۳۰
FC Copenhagen U19
۱
۲
FC Midtjylland U19
Finished
۱۵:۳۰
FC Nordsjaelland U19
۳
۲
AGF/Viby U19
Finished
۱۵:۳۰
Aalborg U19
۰
۲
SoenderjyskE U19
Finished
۱۵:۳۰
Lyngby U19
۰
۱
Randers Freja U19
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
Liga 3
Sporting Covilha
۱
۱
Atletico Clube de Portugal
inprogress
۲۲:۳۰
Varzim SC
۰
۱
FC Alverca
Finished
۲۰:۳۰
Caldas
۴
۱
Pero Pinheiro
Finished
۱۸:۳۰
S.U. 1 Dezembro
۱
۴
Sporting CP B
Finished
۱۸:۳۰
Lusitania Lourosa
۱
۰
Felgueiras 1932
Finished
۱۸:۳۰
Amora FC
۲
۰
Oliveira Hospital
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Sergipano A1
Falcon SE
۰
۰
AD Carmopolis
inprogress
۲۲:۳۰
AD Atletica Gloriense
۰
۰
America FC Propria
inprogress
۲۲:۳۰
Iceland
League Cup C
RB Keflavik
۶
۱
Smari
inprogress
۲۱:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
SD Gernika Club
۰
۱
Barakaldo
Finished
۲۰:۳۰
Athletic Bilbao B
۳
۱
Mutilvera
Finished
۱۸:۳۰
Utebo
۲
۰
Valle de Egues
Finished
۲۰:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Ourense CF
۲
۰
RC Villalbes
Finished
۲۰:۳۰
Arandina CF
۲
۰
Union Popular Langreo
Finished
۱۹:۳۰
Northern Ireland
Premier Intermediate League
Banbridge Town
۴
۱
Warrenpoint Town
Finished
۱۸:۳۰
Limavady United
۱
۳
Dollingstown FC
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
Citta di Varese
۱
۱
Chieri 1955
Finished
۱۷:۰۰
Cyprus
2. Division
PO Xylotympou 2006
۱
۴
Ermis Aradippou
Finished
۱۶:۳۰
ASIL FC Lysi
۱
۲
Enosis Neon Paralimni FC
Finished
۱۶:۳۰
PAEEK
۱
۱
MEAP Nisou
Finished
۱۶:۳۰
Peyia 2014
۱
۲
Olympiakos Nicosia FC
Finished
۱۶:۳۰
Akritas Chlorakas
۱
۰
Digenis Morphou
Finished
۱۶:۳۰
Enad Polis Chrysochous
۲
۱
Achyronas Onisillos
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 5
Trelleborgs FF
۲
۱
Helsingborgs IF
Finished
۱۵:۳۰
IFK Varnamo
۰
۱
Halmstads BK
Finished
۱۵:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Club Guarani Asuncion Reserves
۲
۱
Cerro Porteno Reserve
Finished
۱۴:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
Panaderia Pulido
۳
۱
CF San Bartolome
Finished
۱۵:۳۰
CD Santa Ursula
۲
۰
UD Teror Balompie
Finished
۲۰:۰۰
CD Buzanada
۲
۰
UD Tamaraceite
Finished
۲۰:۳۰
Kenya
Premier League
FC Talanta
۱
۱
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۳:۳۰
Muhoroni Youth FC
۱
۲
Tusker FC
Finished
۱۳:۳۰
Kariobangi Sharks
۰
۰
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
Gor Mahia
۴
۰
Posta Rangers FC
Finished
۱۵:۳۰
Bidco United
۱
۱
Sofapaka
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Liigacup, Group A
HJK Helsinki
۴
۱
EIF Ekenas
Finished
۱۵:۳۰
Algeria
League Women
JF Khroub (W)
۲
۲
CS Constantine (W)
Finished
۱۲:۳۰
Greece
U19 Super League 2
Iraklis 1908 FC U19
۳
۱
Kozani U19
Finished
۱۳:۳۰
Egaleo U19
۱
۴
Kallithea U19
Finished
۱۴:۰۰
Kenya
Super League
Naivas FC
۴
۰
Migori Youth
Finished
۱۱:۳۰
Luanda Villa SC
۳
۱
Kibera Black Stars
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Campionato Primavera 4
Brindisi U19
۲
۲
Ancona U19
Finished
۱۳:۳۰
Turkey
2. Lig - Red Group
Iskenderun
۰
۱
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
۲
۰
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Utas Usakspor
۰
۲
Arnavutkoy
Finished
۱۴:۳۰
Sariyer GK
۰
۰
Inegolspor
Finished
۱۴:۳۰
Duzcespor
۰
۰
Fethiyespor
Finished
۱۴:۳۰
Denizlispor
۱
۲
Kastamonuspor
Finished
۱۴:۳۰
68 Yeni Aksaray Belediyspor
۰
۱
24 Erzincanspor
Finished
۱۴:۳۰
Derince Belediyespor
۳
۰
Isparta 32 Spor
Finished
۱۴:۳۰
Amedspor SK
۴
۱
Karaman
Finished
۱۴:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Odra Bytom Odrzanski
۰
۱
MKS Kluczbork
Finished
۱۴:۳۰
LKS Goczalkowice Zdroj
۳
۲
Warta Gorzow
Finished
۱۵:۳۰
LZS Starowice Dolne
۱
۱
Gornik Zabrze II
Finished
۱۵:۳۰
KS Stilon Gorzow Wielkopolski
۲
۰
Lechia Zielona Gora
Finished
۱۶:۳۰
MKP Carina Gubin
۱
۲
Slask Wroclaw II
Finished
۱۶:۳۰
Sleza Wroclaw
۲
۳
Gornik Polkowice
Finished
۱۷:۰۰
Rekord Bielsko-Biala
۴
۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۷:۰۰
Karkonosze Jelenia Gora
۱
۲
Rakow II Czestochowa
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
CD Sobradillo U19
۳
۰
AD Huracan U19
Finished
۱۵:۳۰
Croatia
3. NL
NK Udarnik Kurilovec
۰
۰
NK Hask Zagreb
Finished
۱۸:۰۰
RNK Split
۱
۱
NK Uskok
Finished
۱۹:۰۰
NK Lucko
۲
۱
NK Sava Strmec
Finished
۱۸:۰۰
NK Vodice
۰
۲
Zagora Unesic
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
Anorga KKE
۰
۰
Pasaia KE
inprogress
۲۲:۳۰
CD Derio
۰
۰
SD Beasain
Finished
۱۹:۱۵
Urduliz FT
۲
۱
Club Portugalete
inprogress
۲۱:۳۰
Aurrera de Ondarroa
۲
۱
Touring Ke
Finished
۱۹:۰۰
SD Leioa
۲
۱
SCD Durango
Finished
۱۹:۳۰
SD Deusto
۱
۰
Lagun Onak
Finished
۲۰:۱۵
Mexico
Liga MX Femenil
Unam Pumas (W)
۲
۲
Tijuana (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Tanzania
Premier League
Kinondoni MC FC
۱
۱
Geita Gold FC
Finished
۲۱:۰۰
Singida BS FC
۰
۲
Mtibwa Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Mashujaa FC
۱
۰
Namungo FC
Finished
۱۶:۳۰
Kagera Sugar
۱
۱
Jkt Tanzania
Finished
۱۸:۴۵
San Marino
Campionato
FC Fiorentino
۰
۴
SP Tre Penne
Finished
۲۰:۴۵
SS Cosmos
۲
۱
AC Juvenes/Dogana
Finished
۲۰:۴۵
Fiorita
۳
۰
SS Pennarossa
Finished
۱۷:۳۰
SP Tre Fiori
۱
۳
San Marino Academy U22
Finished
۱۷:۳۰
SC Faetano
۲
۳
SS Virtus
Finished
۱۷:۳۰
Domagnano
۳
۰
SP Cailungo
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Flora Tallinn II
۲
۰
Paide Linnameeskond II
Finished
۲۰:۳۰
Harju Jalgpallikool
۲
۲
Viimsi JK
Finished
۱۸:۳۰
FC Elva
۱
۰
Tartu JK Welco
Finished
۱۸:۳۰
Senegal
Ligue 2
Dakar Universite Club
۰
۱
AS Douanes
Finished
۲۰:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
Gava U19
۰
۱
Damm U19
Finished
۲۰:۰۰
Real Zaragoza U19
۰
۰
RCD Mallorca U19
Finished
۱۴:۳۰
Platges Calvia U19
۰
۲
Barcelona U19
Finished
۱۹:۰۰
Girona U19
۴
۱
San Francisco U19
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Landesliga
SC ESV Parndorf 1919
۷
۱
USVS Rudersdorf
Finished
۱۹:۳۰
FC 1980 Wien
۲
۰
FC Stadlau
Finished
۱۷:۳۰
Askoe Oedt
۱
۲
SV Grun-Weiss Micheldorf
Finished
۱۷:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Torpedo Kutaisi
۴
۱
FC Samtredia
Finished
۱۹:۳۰
Dinamo Tbilisi
۲
۰
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۱۸:۳۰
Saburtalo
۱
۰
FC Telavi
Finished
۱۷:۳۰
South Africa
Championship Women
Durban Ladies FC (W)
۲
۰
University of Pretoria (W)
Finished
۱۴:۳۰
Algeria
Ligue 2
RC Arba
۱
۱
MCB Oued Sly
Finished
۱۶:۳۰
JSM Tiaret
۴
۱
ESM Kolea
Finished
۱۶:۳۰
ES Mostaganem
۱
۰
WA Mostaganem
Finished
۱۶:۳۰
SC Mecheria
۲
۱
GC Mascara
Finished
۱۶:۳۰
SKAF Khemis Miliana
-
-
Temouchent
Finished
۱۶:۳۰
Burundi
Premier League
Magara Young Boys
۱
۲
Vital'O FC
Finished
۱۴:۳۰
Bumamuru
۱
۲
Lydia Ludic Burundi Amasipiri FC
Finished
۱۷:۰۰
Estonia
Meistriliiga
FC Levadia Tallinn
۶
۰
JK Trans Narva
Finished
۱۶:۰۰
FC Kuressaare
۰
۶
JK Nomme Kalju
Finished
۱۴:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
FC Cartagena U19
۴
۳
Villarreal CF U19
Finished
۱۴:۳۰
Real Murcia U19
۵
۳
CD Roda U19
Finished
۱۸:۳۰
Valencia U19
۷
۰
Ranero U19
Finished
۱۸:۳۰
Poland
IV Liga
Jaguar Gdansk
۴
۱
Sparta Sycewice
Finished
۱۳:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Ankaraspor
۱
۰
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۴:۳۰
Altinordu SK
۲
۱
Kirsehir Belediye Spor
Finished
۱۴:۳۰
Ankara Demirspor
۲
۰
Adiyaman FK
Finished
۱۴:۳۰
Bursaspor
۰
۲
1928 Bucaspor
Finished
۱۴:۳۰
Karacabey Belediyespor
۳
۱
1461 Trabzonspor
Finished
۱۴:۳۰
Vanspor FK
۲
۰
Afjet Afyonspor
Finished
۱۴:۳۰
Beyoglu Yeni Carsi FK
۲
۰
Serik Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۳
۱
Kirklarelispor
Finished
۱۴:۳۰
Croatia
1. NL
NK Sibenik
۲
۱
NK Croatia Zmijavci
Finished
۱۵:۲۰
BSK Bijelo Brdo
۲
۲
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
FC Carl Zeiss Jena
۳
۱
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotive Leipzig
۱
۱
Chemnitzer FC
Finished
۱۸:۳۰
SV Babelsberg 03
۱
۱
BFC Dynamo Berlin
Finished
۱۵:۳۰
VSG Altglienicke
۲
۳
FC Hansa Rostock II
Finished
۱۵:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Igman Konjic
۱
۰
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۵:۳۰
Sloga Doboj
۱
۱
HSK Zrinjski Mostar
Finished
۱۸:۳۰
FK Tuzla City
۲
۰
FK Zvijezda 09
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil
SD San Jose U19
۰
۰
Arucas CF U19
Finished
۱۵:۳۰
Atletico Madrileno U19
۲
۰
Alcobendas CF U19
Finished
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
CA Pulpileno
۱
۰
EG El Palmar CF
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
۳
۰
Pärnu JK
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
St. Anna
۳
۱
Union Vocklamarkt
Finished
۱۹:۳۰
Ried II
۲
۱
SC Gleisdorf
Finished
۱۷:۳۰
Union Gurten
۱
۰
ASK Klagenfurt
Finished
۱۸:۰۰
Africa
CAF Champions League Group B
WAC Wydad Casablanca
۱
۰
Asec Mimosas
Finished
۱۹:۳۰
Simba SC
۶
۰
Jwaneng Galaxy FC
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
Berceo
۱
۰
Oyonesa
Finished
۱۹:۰۰
England
National League South
Farnborough FC
۱
۳
Yeovil Town
Finished
۱۸:۳۰
Chelmsford City
۲
۰
Aveley
Finished
۱۸:۳۰
Weymouth FC
۱
۱
Torquay United
Finished
۱۸:۳۰
Dover Athletic FC
۰
۱
Maidstone Utd
Finished
۱۸:۳۰
Hemel Hempstead Town FC
۰
۲
Havant & Waterloville FC
Finished
۱۸:۳۰
Tonbridge Angels FC
۲
۰
Eastbourne Borough FC
Finished
۱۸:۳۰
Welling United
۲
۲
Braintree Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Truro City FC
۲
۰
Taunton Town
Finished
۱۸:۳۰
Slough Town FC
۴
۲
Bath City
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women
Famalicao (W)
۱
۳
Torreense (W)
Finished
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC (W)
۱
۰
CA Ouriense (W)
Finished
۱۸:۳۰
Vilaverdense (W)
۲
۱
SF Damaiense (W)
Finished
۱۸:۳۰
England
National League North
Tamworth FC
۳
۱
Blyth Spartans FC
Finished
۱۸:۳۰
Warrington Town
۲
۱
Bishop's Stortford
Finished
۱۸:۳۰
Brackley Town FC
۰
۰
Farsley Celtic F.C.
Finished
۱۸:۳۰
Southport FC
۰
۰
Peterborough Sports
Finished
۱۸:۳۰
Chorley
۲
۱
Rushall Olympic
Finished
۱۸:۳۰
Boston United FC
۱
۲
Spennymoor Town
Finished
۱۸:۳۰
Curzon Ashton
۱
۰
Hereford FC
Finished
۱۸:۳۰
Scunthorpe United
۲
۲
Chester FC
Finished
۱۸:۳۰
Kings Lynn
۳
۱
South Shields
Finished
۱۸:۳۰
Buxton
۰
۰
Scarborough Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Darlington
۳
۱
Banbury United FC
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
Ramlingen-Ehlershausen
۱
۶
TUS Bersenbruck
Finished
۱۷:۳۰
FSV Schoningen
۲
۲
VFL Oldenburg
Finished
۱۶:۳۰
Schwarz-Weis Rehden
۰
۱
Kickers Emden
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen II
۱
۰
1 FC Germ Egestorf/Langreder
Finished
۱۶:۳۰
SV Atlas Delmenhorst
۲
۰
Heeslinger SC
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
1st Division
SonderjyskE
۰
۳
Vendsyssel FF
Finished
۱۷:۳۰
Kolding IF
۳
۱
Hobro
Finished
۱۵:۳۰
B93 Kopenhagen
۳
۱
Koge
Finished
۱۷:۳۰
Morocco
Botola 2
Chabab Atlas Khenifra
۱
۰
Ittifaq Marrakech
Finished
۱۷:۳۰
Racing de Casablanca
۲
۵
Raja Beni Mellal
Finished
۱۷:۳۰
Olympique Dcheira
۲
۱
AS Sale
Finished
۱۷:۳۰
JSM Massira
۳
۲
WAF Fes
Finished
۱۷:۳۰
Poland
II Liga
Radunia Stezyca
۱
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۴:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
۱
۳
GKS Jastrzebie
Finished
۱۴:۳۰
Olimpia Grudziadz
۰
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۹:۳۰
Polonia Bytom
۳
۱
Zaglebie Lubin II
Finished
۱۹:۳۰
Skra Czestochowa
۰
۲
Lech Poznan II
Finished
۱۹:۰۰
Germany
Regionalliga Bayern
FC Wurzburger Kickers
۴
۰
Spvgg Ansbach
Finished
۱۶:۳۰
DJK Vilzing
۱
۱
FC Augsburg II
Finished
۱۶:۳۰
SV Wacker Burghausen
۲
۰
TSV Buchbach
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۲
۲
FC 1907 Memmingen
Finished
۱۶:۳۰
SV Schalding-Heining
۱
۱
Bayern Munich II
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۱
۳
Greuther Furth II
Finished
۱۶:۳۰
Thailand
Thai League 2
Samut Prakan City FC
۱
۲
Chanthaburi FC
Finished
۱۴:۰۰
Nakhon Ratchasima
۳
۱
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Chiangmai FC
۱
۰
Phrae United
Finished
۱۵:۳۰
Pattaya United FC
۱
۲
Ayutthaya United FC
Finished
۱۴:۳۰
Chainat FC Hornbill
۳
۰
Kasetsart
Finished
۱۵:۰۰
Zambia
Super League
Forest Rangers
۰
۱
FC MUZA
Finished
۱۴:۳۰
Power Dynamos
۱
۰
Green Buffaloes
Finished
۱۶:۳۰
Prison Leopards
۰
۱
Zanaco
Finished
۱۶:۳۰
NAPSA Stars FC
۰
۱
Red Arrows
Finished
۱۶:۳۰
Trident FC
۱
۲
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
Green Eagles
۱
۱
Zesco United
Finished
۱۶:۳۰
Konkola Blades
۱
۰
Kansanshi Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Nkwazi
۱
۰
Kabwe Warriors
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
1. Liga Women
FK AS Trencin (W)
۰
۳
Slovan Bratislava (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Petrzalka (W)
۱
۰
FC Tatran Presov (W)
Finished
۱۹:۳۰
Spartak Myjava (W)
۳
۱
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۷:۰۰
Dukla Banska Bystrica (W)
۳
۳
Spartak Trnava (W)
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
League Cup Women
IA Akranes (W)
۳
۳
Grindavik (W)
Finished
۱۵:۳۰
Fylkir Reykjavik (W)
۰
۴
Breidablik Kopavogur (W)
Finished
۱۷:۳۰
Tindastoll/Hvot (W)
۰
۳
Valur Reykjavik (W)
Finished
۱۸:۳۰
UMF Selfoss (W)
۰
۳
Keflavik (W)
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Ykkoscup
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۲
۴
PK-35 Helsinki
Finished
۱۵:۳۰
KäPa/PuLe
۰
۲
SalPa Salo
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
U19 League
SC Lusitania U19
۲
۰
Estoril U19
Finished
۱۵:۳۰
Sporting Lisbon U19
۲
۲
Academico Viseu U19
Finished
۱۸:۳۰
CSD Camara Lobos U19
۰
۳
UD Oliveirense U19
Finished
۱۸:۳۰
Braga U19
۲
۱
Vitoria Guimaraes U19
Finished
۱۸:۳۰
AD Estacao U19
۲
۴
Anadia FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Sport Viseu Benfica U19
۳
۲
AC Marinhense U19
Finished
۱۸:۳۰
Famalicao U19
۱
۰
Porto U19
Finished
۱۸:۳۰
Leixoes U19
۳
۱
Valadares Gaia FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Alcanenense U19
۰
۱
SG Sacavenense U19
Finished
۱۸:۳۰
Beira Mar U19
۳
۱
Vitoria Setubal U19
Finished
۱۸:۳۰
AD Fafe U19
۵
۰
Mondinense U19
Finished
۱۸:۳۰
Moreirense U19
۲
۱
SC Vianense U19
Finished
۱۸:۳۰
Rio Ave U19
۲
۱
Chaves U19
Finished
۱۸:۳۰
FC Pacos de Ferreira B U19
۲
۰
AD Sanjoanense U19
Finished
۱۸:۳۰
Maritimo U19
۱
۴
Vizela U19
Finished
۱۸:۳۰
Merelinense U19
۲
۲
Vilaverdense U19
Finished
۱۸:۳۰
SU Sintrense U19
۱
۲
União de Leiria U19
Finished
۱۸:۳۰
Amarante U19
۱
۰
SC Salgueiros U19
Finished
۱۸:۳۰
Feirense U19
۲
۰
Marinhas FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Gil Vicente U19
۴
۱
Lusitania Lourosa U19
Finished
۱۸:۳۰
Academica de Coimbra U19
۰
۰
Belenenses U19
Finished
۱۸:۳۰
Alverca U19
۴
۲
Torreense U19
Finished
۱۸:۳۰
Varzim U19
۱
۰
Nogueirense U19
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
TSV Schott Mainz
۱
۲
FC Homburg 08
Finished
۱۶:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II
۴
۰
TUS Koblenz
Finished
۱۶:۳۰
FSV Frankfurt
۱
۱
FC Astoria Walldorf
Finished
۱۶:۳۰
Bahlinger SC 1929
۰
۰
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
VfR Aalen
۰
۰
1. FSV Mainz 05 II
Finished
۱۶:۳۰
SV Stuttgarter Kickers
۴
۰
TSV Steinbach
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Frankfurt II
۲
۲
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SG Schneifel
۳
۰
Kirchberg 1909
Finished
۲۰:۳۰
TuS Mechtersheim
۱
۳
SV Eintracht Trier
Finished
۱۶:۳۰
FK Pirmasens
۴
۰
TSG Pfeddersheim
Finished
۱۶:۳۰
VfR Wormatia Worms
۰
۳
FV Engers 07
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Kaiserslautern II
۰
۰
Alemannia Waldalgesheim
Finished
۱۸:۰۰
SpVgg Quierschied
۱
۳
Rot-Weiss Koblenz
Finished
۱۸:۰۰
FC Karbach
۴
۱
SV Morlautern
Finished
۱۸:۰۰
SV Auersmacher
۵
۲
FC Bitburg
Finished
۱۸:۰۰
FV Dudenhofen
۲
۰
VfR Baumholder
Finished
۱۹:۳۰
Algeria
Ligue 1
JS Saoura
۲
۲
CS Constantine
Finished
۱۹:۳۰
ASO Chlef
۲
۱
MC El Bayadh
Finished
۱۹:۱۵
Paradou AC
۰
۰
US Biskra
Finished
۱۹:۳۰
ES Setif
۱
۰
MC Alger
Finished
۲۰:۳۰
US Souf
۰
۰
ES Ben Aknoun
Abandoned
۱۸:۳۰
Liberia
Second Division
Samira FC
۰
۰
Shaita FC
Finished
۱۹:۳۰
Junior Pro FC
۱
۱
Gardnersville FC
Finished
۱۹:۳۰
Life FC
۲
۷
Phil Lonestar
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
Illescas
۰
۰
Getafe B
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Primera Federacion, Group 2
Algeciras CF
۱
۱
Granada B
Finished
۱۸:۳۰
Cameroon
Elite One
Stade Renard
۰
۰
Union de Loum
Finished
۱۷:۳۰
Yong Sp. Academy
۳
۲
Fovu de Baham
Finished
۱۷:۳۰
Cotonsport de Garoua
۲
۰
APEJES FC
Finished
۱۷:۳۰
Fauve Azur Elite
۱
۰
Avion Academy
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 3
BK Hacken
۱
۱
IF Brommapojkarna
Finished
۱۷:۴۵
Ostersunds FK
۱
۰
Landskrona Bois
Finished
۱۷:۴۵
Poland
1. Division
Termalica BB Nieciecza
۲
۲
Wisla Plock
Finished
۱۷:۳۰
OKS Odra Opole
۱
۲
TS Wisla Krakow
Finished
۲۰:۰۰
GKS Dospel Katowice
۳
۱
Znicz Pruszkow
Finished
۱۵:۱۰
Germany
Oberliga Niederrhein
TVD Velbert
۱
۲
KFC Uerdingen 05
Finished
۱۸:۰۰
Montenegro
2. CFL
FK Internacional Podgorica
۰
۱
FK Otrant-Olympic
Finished
۱۷:۰۰
Fk Iskra Danilovgrad
۱
۰
FK Kom
Finished
۱۷:۰۰
FK Lovcen
۰
۳
FK Bokelj Kotor
Finished
۱۷:۰۰
Igalo
۱
۱
FK Podgorica
Finished
۱۷:۰۰
FK Grbalj Radanovici
۰
۲
Berane
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
ED Val Minor U19
۰
۲
Real Oviedo U19
Finished
۱۴:۳۰
Verina U19
۰
۱
CD Choco U19
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
Liga de Expansion MX
Correcaminos
۱
۱
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۲:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Villarreal CF C
۱
۱
Levante B
Finished
۱۴:۰۰
Soneja
۱
۵
Castellon B
Finished
۱۴:۰۰
Patacona FC
۰
۱
Rayo Ibense
Finished
۱۸:۳۰
Atzeneta
۰
۰
CF Elche Ilicitano
Finished
۱۹:۰۰
Athletic Club Torrellano
۲
۳
Ontinyent
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Liga Segunda
Uniao Leiria
۲
۳
CD Mafra
Finished
۱۴:۳۰
Feirense
۱
۲
Benfica Lisbon B
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
Türk Gucu Friedberg
۲
۱
FC Hanau 93
Finished
۱۷:۰۰
VfB Marburg
۱
۱
SC Viktoria Griesheim
Finished
۱۶:۳۰
Hanauer SC 1960
۴
۰
SC Waldgirmes
Finished
۱۶:۳۰
KSV 1964 Baunatal
۶
۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۷:۰۰
FC 1906 Erlensee
۲
۱
RW Walldorf
Finished
۱۷:۳۰
Hunfelder SV
۱
۰
Giessen Teutonia
Finished
۱۷:۳۰
FSV Fernwald
۱
۰
Bayern Alzenau
Finished
۱۷:۳۰
Uzbekistan
Super League
FC Bunyodkor
۱
۳
PFK Qizilqum
Finished
۱۵:۳۰
Sogdiyona Jizzax
۱
۲
Neftchi Fargona
Finished
۱۷:۴۵
Czech Republic
FNL
AC Dukla Praha
۳
۳
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۶:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۱
۰
Vyskov
Finished
۱۷:۰۰
FC Graffin Vlasim
۰
۰
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۹:۳۰
SK Lisen
۰
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۷:۰۰
FK MAS Taborsko
۰
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۷:۰۰
South Africa
1st Division
Pretoria Callies
۱
۰
Marumo Gallants FC
Finished
۱۷:۰۰
JDR Stars
۲
۳
Upington City
Finished
۱۷:۰۰
Venda Football Academy FC
۱
۲
Orbit College
Finished
۱۷:۰۰
Casric Stars FC
۰
۲
Black Leopards
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Regionalliga West
1. FC Duren
۳
۵
SC Wiedenbruck
Finished
۱۶:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۲
۰
FC Wegberg-Beeck
Finished
۱۶:۳۰
Fortuna Koln
۲
۱
SC Rot-Weiss Oberhausen
Finished
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Ahlen
۱
۲
SV Lippstadt 08
Finished
۱۶:۳۰
FC Bocholt 1900
۴
۱
SSVg Velbert
Finished
۱۶:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۲
۰
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۱
۱
TSV Alemannia Aachen
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
League Two
Clyde FC
۲
۱
Elgin City
Finished
۱۸:۳۰
Spartans FC
۱
۳
East Fife
Finished
۱۸:۳۰
Stranraer
۰
۰
Forfar Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Dumbarton
۱
۰
Peterhead
Finished
۱۸:۳۰
Bonnyrigg Rose
۰
۱
Stenhousemuir
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
CF Rayo Majadahonda U19
۱
۰
Rayo Vallecano U19
Finished
۱۹:۰۰
Netherlands
Eredivisie Women
PEC Zwolle (W)
۰
۰
ADO Den Haag (W)
Finished
۱۹:۰۰
PSV Eindhoven (W)
۳
۰
Fortuna Sittard (W)
Finished
۱۶:۳۰
Feyenoord (W)
۲
۱
Excelsior (W)
Finished
۱۹:۰۰
Germany
Verbandsliga
SV Malberg
۳
۰
FSV Salmrohr 1921
Finished
۱۸:۳۰
England
Northern League Division One Midlands
Loughborough Dynamo FC
۲
۳
Quorn
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
Highland League
Nairn County
۱
۱
Clachnacuddin
Finished
۱۸:۳۰
Wick Academy
۰
۱
Formartine United FC
Finished
۱۸:۳۰
Huntly
۳
۰
Forres Mechanics FC
Finished
۱۸:۳۰
Brora Rangers
۱
۲
Fraserburgh
Finished
۱۸:۳۰
Northern Ireland
Irish Cup
Larne
۴
۱
Newington FC
Finished
۱۸:۳۰
Glentoran FC
۲
۰
Ballyclare
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
CD Caspe
۲
۱
CD Binefar
Finished
۱۹:۰۰
Ebro
۱
۱
Ejea
Finished
۱۸:۳۰
England
Isthmian Division One South East
Lancing FC
۱
۱
Beckenham Town F.C.
Finished
۱۸:۳۰
Lebanon
Premier League
Racing Beirut
۱
۱
Al Bourj
Finished
۱۵:۴۵
Angola
Girabola
G.D. Interclube
۰
۱
Kabuscorp SC do Palanca
Finished
۱۸:۰۰
Chile
Primera B
Santiago Morning
۴
۰
San Luis de Quillota
Finished
۰۰:۳۰
La Serena
۱
۰
Magallanes
Finished
۱۸:۳۰
Barnechea
۰
۰
Curico Unido
Cancelled
۰۰:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Northern Tigers (W)
۲
۲
NWS Spirit (W)
Finished
۱۱:۰۰
Austria
2. Liga
FC Dornbirn
۰
۲
SV Lafnitz
Finished
۱۷:۰۰
SV Kapfenberg
۱
۳
SC Bregenz
Finished
۱۷:۰۰
FC Liefering
۳
۱
SKN St. Polten
Finished
۱۷:۰۰
Slovakia
3. Liga West
FC Malacky
۳
۲
FK Dubnica
Finished
۱۷:۰۰
FK Slovan Duslo Sala
۲
۱
OK Castkovce
Finished
۱۷:۰۰
Lokomotiva Zvolen
۱
۰
SKF Sered
Finished
۱۷:۰۰
TJ Jednota Banova
۲
۰
TJ Druzstevnik Velke Ludince
Finished
۱۷:۰۰
FK Slovan Galanta
۱
۰
OFK Banik Lehota pod Vtacnikom
Finished
۱۷:۰۰
MSK Fomat Martin
۱
۰
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Finished
۱۷:۰۰
Iceland
League Cup
Fram Reykjavik
۲
۲
IBV Vestmannaeyjar
Finished
۱۷:۳۰
Slovenia
2.SNL
Jadran Dekani
۰
۰
ND Ilirija
Finished
۱۷:۳۰
NK Rudar Velenje
۳
۱
NK Fuzinar Ravne
Finished
۱۹:۳۰
NK Brinje Grosuplje
۴
۱
Tabor Sezana
Finished
۱۷:۳۰
NK Bilje
۱
۳
Primorje Ajdovscina
Finished
۱۷:۳۰
France
National 2, Group D
Feignies Aulnoye
۰
۲
UF Maconnais
Finished
۲۰:۳۰
England
Southern League Premier Division Central
Stratford Town
۲
۱
Berkhamsted FC
Finished
۱۸:۳۰
Coalville Town FC
۱
۱
Long Eaton United FC
Finished
۱۸:۳۰
Royston Town
۲
۴
St Ives Town
Finished
۱۸:۳۰
Barwell FC
۲
۰
Halesowen Town FC
Finished
۱۸:۳۰
AFC Sudbury
۱
۰
Hitchin Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Redditch United FC
۰
۲
Mickleover Sports
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
CF Palencia Cristo Atletico
۲
۰
CD Villaralbo
Finished
۱۹:۳۰
Ponferradina B
-
-
CD Colegios Diocesanos
Cancelled
۱۸:۳۰
CD Laguna
۰
۱
Cultural Leonesa B
Finished
۱۹:۰۰
CD Mirandes B
۰
۱
Palencia CF
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
CD Llosetense
۱
۰
CE Alaior
Finished
۱۹:۰۰
Felanitx
۰
۱
RCD Mallorca B
Finished
۱۹:۰۰
England
Isthmian League Premier
Carshalton Athletic FC
۲
۰
Chatham Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Lewes FC
۲
۲
Canvey Island FC
Finished
۱۸:۳۰
Margate FC
۱
۳
Horsham FC
Finished
۱۸:۳۰
Billericay Town FC
۲
۴
Hashtag United FC
Finished
۱۸:۳۰
Ghana
Premier League
Great Olympics
۲
۰
Heart of Lions
Finished
۱۸:۳۰
England
Southern League Premier Division South
Walton & Hersham
۱
۲
Hanwell Town
Finished
۱۸:۳۰
Didcot Town FC
۰
۱
AFC Totton
Finished
۱۸:۳۰
Gosport Borough FC
۱
۲
Beaconsfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Bracknell Town F.C.
۱
۱
Harrow Borough FC
Finished
۱۸:۳۰
Swindon Supermarine
۲
۲
Tiverton Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Hendon FC
۰
۱
Chesham United FC
Finished
۱۸:۳۰
Northern Ireland
Championship 1
Annagh United
۴
۳
Harland and Wolff Welders
Finished
۱۸:۳۰
Dundela
۴
۰
FC Ards
Finished
۱۸:۳۰
Ireland
Munster Senior League
College Corinthians FC
۱
۰
Avondale United
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Lowland League
Gala Fairydean Rovers
۱
۵
Bo'ness United FC
Finished
۱۸:۳۰
Cowdenbeath
۲
۲
Stirling University FC
Finished
۱۸:۳۰
Linlithgow Rose CFC
۰
۱
Albion Rovers FC
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
U23 League
Cruz Azul U23
۱
۲
Chivas Guadalajara U23
Finished
۱۸:۳۰
Pachuca U23
۲
۱
Juarez FC U23
Finished
۱۹:۰۰
Club America U23
۷
۳
Atlas U23
Finished
۱۸:۳۰
Toluca U23
۱
۱
Tigres UANL U23
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
Czech Cup Women
FC Viktoria Plzen (W)
۰
۵
AC Sparta Prague (W)
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
3. Liga East
MFK Stara Lubovna
۳
۱
SK Odeva Lipany
Finished
۱۷:۰۰
SK Novohrad Lucenec
۲
۲
MFK Snina
Finished
۱۷:۰۰
Rwanda
National League
Musanze FC
۱
۰
Muhazi United
Finished
۱۶:۳۰
AP Rwandaise FC
۱
۰
Etincelles FC
Finished
۱۹:۳۰
Gorilla FC
۱
۱
Amagaju
Finished
۱۶:۳۰
Bugesera FC
۰
۲
Mukura Victory
Finished
۱۶:۳۰
Slovenia
U19 League
NK Bravo U19
۱
۰
NK Krka U19
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
SC Freital
۲
۰
FC Grimma
Finished
۱۶:۳۰
SG Union Sandersdorf
۰
۱
VFC Plauen
Finished
۱۶:۳۰
Bischofswerdaer FV
۵
۰
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۶:۳۰
SV 09 Arnstadt
۰
۲
VfB Germania 1900 Halberstadt
Finished
۱۶:۳۰
VfB Auerbach
۲
۰
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۶:۳۰
FSV Motor Marienberg
۴
۰
FSV Budissa Bautzen
Finished
۱۶:۳۰
Israel
Liga Bet North
Ironi Bnei Kabul
۰
۰
Maccabi Ahva Shaab
Finished
۱۳:۰۰
Ahali Tamra
۱
۱
Hapoel Ironi Karmiel
inprogress
۲۲:۰۰
Maccabi Ahva Fureidis
۱
۱
Hapoel Bnei Arrara Ara
Finished
۱۶:۳۰
Wales
Cymru South
Baglan Dragons
۱
۲
Llanelli AFC
Finished
۱۷:۳۰
Carmarthen Town
۲
۰
Taffs Well
Finished
۱۷:۳۰
Llantwit Major
۳
۱
Trefelin
Finished
۱۷:۳۰
Pontardawe Town FC
۲
۲
Abertillery Bluebirds
Finished
۱۷:۳۰
Cambrian & Clydach
۰
۰
Ammanford AFC
Finished
۱۸:۰۰
Brazil
Cearense B
Maranguape
۱
۰
Itapipoca
inprogress
۲۲:۰۰
Pacatuba
۰
۰
CEFAT Tirol
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Rio Cup U20
Audax Rio RJ U20
۰
۱
Botafogo RJ U20
inprogress
۲۱:۳۰
Madureira RJ U20
۰
۲
Volta Redonda U20
inprogress
۲۱:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV A
Zulte-Waregem II
۴
۱
Sparta Petegem
Finished
۲۱:۰۰
KSV Oudenaarde
۲
۰
KVK Ninove
inprogress
۲۲:۰۰
Italy
U19 Campionato Nazionale
United Riccione U19
۰
۴
Piacenza U19
Finished
۱۸:۰۰
Bulgaria
B PFG
PFC Litex Lovech
۲
۱
Marek Dupnica
Finished
۱۷:۰۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
۳
۲
FK Bdin Vidin
Finished
۱۷:۰۰
PFC Montana 1921
۱
۰
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۷:۰۰
FC Dunav Ruse
۲
۰
FC Chernomorets 1919 Burgas
Finished
۱۷:۰۰
PFC Spartak Varna
۱
۰
Belasitsa Petrich
Finished
۱۷:۰۰
Dobrudzha Dobrich
۲
۱
Sportist Svoge
Finished
۱۷:۰۰
Tunisia
Ligue 1
Bizertin
۲
۰
AS Slimane
Finished
۱۷:۰۰
US Tataouine
۱
۰
EGS Gafsa
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone G
San Marzano Calcio
۱
۱
ASD Gladiator 1924
Finished
۱۷:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Charlestown Azzurri (W)
۴
۱
Adamstown Rosebud (W)
Finished
۰۸:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group A
CS de Msaken
۰
۱
JS Omrane
Finished
۱۷:۰۰
England
Isthmian Division One North
Stowmarket Town
-
-
Witham Town
Cancelled
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
UD Gijon Industrial
۰
۰
Condal CF
Abandoned
۲۱:۰۰
England
Northern Premier League
Bradford Park Avenue
۱
۰
Stafford Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Gainsborough Trinity
۲
۰
Whitby Town
Finished
۱۸:۳۰
Hyde United FC
۳
۲
Atherton Collieries
Finished
۱۸:۳۰
Macclesfield FC
۲
۱
Marine
Finished
۱۸:۳۰
FC United of Manchester
۱
۳
Workington AFC
Finished
۱۸:۳۰
Lancaster City
۱
۰
Basford Utd
Finished
۱۸:۳۰
Wales
Cymru North
Chirk AAA
۱
۴
Mold Alexandra
Finished
۱۷:۳۰
Caersws
۱
۲
Flint Town United
Finished
۱۷:۳۰
Bangor 1876
۰
۰
Ruthin Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Porthmadog
۰
۱
Gresford Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Guilsfield FC
۲
۳
Llandudno FC
Finished
۱۸:۰۰
Airbus UK
-
-
Denbigh Town
Finished
۱۸:۰۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 3
Uzwil
۳
۱
FC Kreuzlingen
Finished
۱۷:۳۰
FC Wettswil-Bonstetten
۲
۲
YF Juventus Zurich
Finished
۱۸:۳۰
Belarus
Super Cup
Torpedo Zhodino
۱
۰
Dinamo Minsk
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 2
FC Courtetelle
۱
۳
FC Black Stars
Finished
۱۷:۳۰
Schotz
۱
۱
FC Solothurn
Finished
۱۸:۳۰
FC Wohlen
۱
۰
FC Emmenbruecke
Finished
۱۸:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
Carl Zeiss Jena (W)
۳
۱
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۸:۰۰
Djibouty
Division 1
FC Dikhil
۱
۲
AS Arta Solar 7
Finished
۱۸:۰۰
Oman
Professional League
Al Nahda
۰
۱
Al Seeb
Finished
۱۸:۱۵
Italy
Serie D, Girone E
Aquila 1902 Montevarchi
۱
۱
ASD Sporting Trestina
Finished
۱۸:۳۰
Niger
Super League
AS Fan Niamey
۰
۱
Jangorzo FC
Finished
۱۸:۴۵
Togo
Championnat National
Entente II
۱
۰
AS Binah
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women II
Boavista (W)
۰
۱
GD Ilha (W)
Finished
۱۸:۳۰
Braga B (W)
۱
۳
Estoril Praia (W)
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Regionalliga East
SR Donaufeld
۲
۲
SK Rapid Wien II
Finished
۱۷:۰۰
SCU Ardagger
۰
۰
Wiener Viktoria
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 18
CD Villacanas
۲
۰
CD Huracan de Balazote
Finished
۱۹:۰۰
Cd Tarancon
۰
۲
CD Torrijos
Finished
۱۹:۳۰
Azuqueca
۲
۲
Socuellamos
Finished
۲۰:۰۰
Villarrubia CF
۰
۱
Calvo Sotelo Puertollano
Finished
۲۰:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
CD Estepona
۳
۱
CD San Roque de Lepe
Finished
۱۹:۰۰
Manchego Ciudad Real CF
۱
۱
Sevilla Atletico
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
League Cup, Group 4
Dalvik/Reynir
۰
۵
Vikingur Reykjavik
Finished
۱۹:۳۰
Albania
Kategoria Superiore
KS Vllaznia Shkoder
۳
۱
KF Tirana
Finished
۱۹:۳۰
KS Teuta Durres
۳
۰
KF Erzeni
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
Sportfreunde Lotte
۰
۱
Turkspor Dortmund 2000
Finished
۱۹:۳۰
Finland
U20 League
Atlantis U20
۹
۰
PK-35 Vantaa U20
Finished
۲۰:۴۰
Brazil
Piauiense
River AC
۱
۰
AA Corisabba
inprogress
۲۲:۳۰
Croatia
2. NL
NK Trnje
۰
۱
Karlovac
Finished
۱۷:۳۰
NK Grobnican
۱
۰
NK KRK
Finished
۱۷:۳۰
NK Bjelovar
۲
۰
NK Mladost Zdralovi
Finished
۱۷:۳۰
Belisce
۰
۴
NK Marsonia 1909
Finished
۱۷:۳۰
NK Hrvace
۲
۰
NK Jadran LP
Finished
۱۷:۳۰
Cyprus
3. Division
Ethnikos Latsion
۱
۳
Chalkanoras Idaliou
Finished
۱۶:۳۰
APEA Akrotiriou
۶
۱
Ormideia FC
Finished
۱۶:۳۰
Aspis Pylas
۰
۰
APEP Pitsilias
Finished
۱۶:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group B
Stade Gabesien
۲
۱
SC Moknine
Finished
۱۷:۰۰
CS Chebba
۱
۰
EM Mahdia
Finished
۱۷:۰۰
ES Jerba Midoun
۲
۱
AS Gabes
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Oberliga Bremen
OSC Bremerhaven
۳
۰
TuS Komet Arsten
Finished
۱۵:۳۰
Ts Woltmershausen
۰
۱۱
SV Werder Bremen II
Finished
۱۶:۳۰
Brinkumer SV
۱
۳
Blumenthaler SV
Finished
۱۶:۳۰
BTS Neustadt
۱
۴
SV Hemelingen
Finished
۱۶:۳۰
Aumund-Vegesack
-
-
SC Vahr Blockdiek
Finished
۱۷:۰۰
Mongolia
Premier League
Brera Ilch
۱
۶
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۱:۴۵
Russia
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk
۱
۰
Torpedo Moskva
Finished
۱۲:۰۰
FK Sokol Saratov
۱
۰
FC Dynamo Makhachkala
Finished
۱۴:۰۰
FK Leningradets
۰
۰
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۵:۳۰
PFC Kuban
۰
۲
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۱۵:۳۰
Myanmar
MNL League Cup
Port FC Yangon
۰
۱
Dagon Star United
Finished
۱۲:۳۰
Hantharwady United
۷
۱
Silver Stars FC
Finished
۱۲:۳۰
Thitsar Arman FC
۱
۱
Myawady
Finished
۱۲:۳۰
Ispe FC
۰
۰
Rakhapura United
Finished
۱۳:۰۰
Indonesia
Liga 3
Gurita Kaur FC
۱
۶
Tri Brata Rafflesia FC
Finished
۱۲:۳۰
Slovenia
League Women
ZNK Krim (W)
۰
۲
Olimpija Ljubljana (W)
Finished
۱۳:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 3
Fatsa Belediyespor
۰
۲
Erbaaspor
Finished
۱۴:۳۰
Republic of Kosovo
First League
KF Vjosa
۴
۲
KFF Ulpiana 1926
Finished
۱۵:۳۰
Moldova
Cup
CSF Balti
۲
۱
Dacia Buiucani
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
Tennis Borussia Berlin
۵
۱
SC Staaken
Finished
۱۵:۳۰
RSV Eintracht 1949
۳
۴
Hertha Zehlendorf
Finished
۱۶:۳۰
Rostocker FC
۴
۵
TUS Makkabi
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
Atletico Melilla CF
۰
۳
CD Huetor Vega
Finished
۱۵:۳۰
FC Malaga City
۰
۱
Motril CF
Finished
۱۹:۳۰
Saudi Arabia
Division 2
Al Ansar Medina
۰
۳
Al Jubail Club
Finished
۱۶:۴۵
Norway
U19 Elite League
Stabaek U19
۴
۰
Tromso U19
Finished
۱۵:۳۰
Rosenborg BK U19
۲
۲
Molde U19
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
SC Weiche Flensburg 08 II
-
-
Inter Turkspor Kiel
Finished
۱۶:۰۰
Dornbreite
۰
۴
SV Preussen 09 Reinfeld
Finished
۱۷:۳۰
MTSV Hohenwestedt
۰
۰
TSV Bordesholm
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
Goeppinger SV
۱
۱
Denzlingen
Finished
۱۶:۳۰
FV Ravensburg
۳
۱
FC Holzhausen
Finished
۱۶:۳۰
TSG Backnang
۳
۲
FSV 08 Bissingen
Finished
۱۶:۳۰
Offenburger FV
۰
۱
FC Normannia Gmund
Finished
۱۷:۰۰
SSV Reutlingen 05
۱
۰
SV Oberachern
Finished
۱۷:۳۰
TSV Essingen
۱
۰
FC Nottingen
Finished
۱۷:۳۰
ATSV Mutschelbach
۲
۰
VfR Mannheim
Finished
۱۷:۳۰
FSV Hollenbach
۰
۲
1. FC Pforzheim 1896
Finished
۱۷:۳۰
North Macedonia
Second League
Besa Doberdoll
۲
۰
Novaci
Finished
۱۶:۳۰
Ohrid
۱
۰
Pobeda Prilep Junior
Finished
۱۶:۳۰
FK Pelister
۲
۰
FK Sasa
Finished
۱۶:۳۰
FK Vardar Negotino
۲
۰
FK Karaorman
Finished
۱۶:۳۰
FK Teteks
۱
۲
Belasica Strumica
Finished
۱۶:۳۰
FK Skopje
۰
۰
FK Kozuf Gevgelija
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
FC Ismaning
۰
۳
SV Kirchanschoring
Finished
۱۶:۳۰
TSV Landsberg
۱
۴
FC Deisenhofen
Finished
۱۶:۳۰
FC Pipinsried
۰
۱
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۱۶:۳۰
TSV Kottern
۲
۴
TSV Nordlingen
Finished
۱۶:۳۰
Gundelfingen
۰
۱
TSV Schwaben Augsburg
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1865 Dachau
۲
۱
TSV 1860 Munchen II
Finished
۱۶:۳۰
Heimstetten
۱
۲
SV Erlbach
Finished
۱۶:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
Rudar Prijedor
۳
۰
FK Ljubic Prnjavor
Finished
۱۶:۳۰
FK Drina Zvornik
۲
۰
Famos Vojkovici
Finished
۱۶:۳۰
Kozara
۴
۱
Sutjeska Foca
Finished
۱۶:۳۰
FK Borac Kozarska Dubica
۲
۰
Omarska
Finished
۱۶:۳۰
FK Slavija Sarajevo
۱
۲
Radnik Bijeljina
Finished
۱۶:۳۰
FK Leotar Trebinj
۱
۰
FK BSK Banja Luka
Finished
۱۶:۳۰
FK Romanija Pale
۲
۱
Velez Nevesinje
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
SpVgg Bayern Hof
۱
۱
FC Coburg
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Hankofen-Hailing
۳
۱
VfB Eichstatt
Finished
۱۶:۳۰
Würzburger FV
۰
۱
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۷:۳۰
SV Fortuna Regensburg
۰
۵
TSV Abtswind
Finished
۱۸:۳۰
SSV Jahn Regensburg II
۱
۲
DJK Gebenbach
Finished
۱۸:۳۰
Hungary
NB III
Gyirmot SE II
۲
۱
III Keruleti Tue Upe
Finished
۱۶:۳۰
Ghana
Division 2
Dolphins FC
۴
۱
Apanta Proud FC
Finished
۱۶:۳۰
BIS Paradise SC
۰
۰
Kansa Young Barca FC
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Matogrossense
Nova Mutum EC
۰
۱
Luverdense
inprogress
۲۳:۰۰